کد خبر:7665
پ
IMG-20190529-WA0065
توسط اعضاء سمن جمعیت جوانان قشقایی صورت گرفت

اهداء ۵۰ سبد کالای غذایی به نیازمندان در شب قدر

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،سازمان مردم نهاد جوانان قشقایی طبق سنوات سالیان گذشته و در قالب سومین سال طرح خیریه رمضان کریم،در شب لیالی القدر ، ۵۰ سبد کالای غذایی را بین نیازمندان شناسایی شده توسط این سمن در سطح شهر شیراز و حومه توزیع کرد. اسلام یک دین کاملا فطرى و الهى است […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،سازمان مردم نهاد جوانان قشقایی طبق سنوات سالیان گذشته و در قالب سومین سال طرح خیریه رمضان کریم،در شب لیالی القدر ، ۵۰ سبد کالای غذایی را بین نیازمندان شناسایی شده توسط این سمن در سطح شهر شیراز و حومه توزیع کرد.

اسلام یک دین کاملا فطرى و الهى است و خدمت به خلق خدا، در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، ارزش و ثواب فراوانی دارد. حتی در روایات، دستگیری از دیگران و گره گشودن از مردم، نسبت به برخی اعمال عبادی نظیر حج یا عمره مستحب، از ثواب والاتری برخوردار است.

سازمان مردم نهاد جوانان ایل قشقایی یک نهاد مردمی متشکل از جوانان قوم قشقایی با اهداف انجام برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان فارس می باشد که طبق سنوات سالیان گذشته با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به راه اندازی طرح رمضان کریم نموده و با شناسایی خانواده های نیازمند در سطح شهر شیراز و حومه و جمع آوری کمک های مردمی از طرف خیرین قوم قشقایی،سبدهای کالای مواد غذایی را بین این خانواده ها تقسیم می نماید.

امسال نیز این حرکت خیر همزمان با سومین شب لیالی قدر و با اهداء بیش از ۵۰ سبد کالای مواد غذایی بین خانواده های نیازمند توسط اعضاء این سمن انجام گردید.

به گفته دبیر این سازمان مردم نهاد ، در سومین سال از اجرای ‌طرح خیریه رمضان کریم ، سبدهای کالا حاوی برنج،مرغ گرم،روغن مایع سرخ کردنی و پخت و پز،ماکارونی،سویا،چندین نوع حبوبات و پنیر بوده که تمامی آنها از بهترین مواد غذایی موجود در بازار تهیه و به خانواده های نیازمند اهداء گردیده است.

شورای شهر؛ وظیفه یا شغل؟
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید