کد خبر:2552
پ
۱۸۴۷۲۹۸

بهمن بیگی با شکوه رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،عصر سه شنبه در آیینی ویژه که به مناسبت گشایش چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب فارس برگزار شد، با حضور معاون توسعه منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار فارس و اهالی فرهنگ و ادب استان از کتاب هایی با مضامین تاریخ فارس، عکاسی، فرهنگوران و شیراز رونمایی شد. […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،عصر سه شنبه در آیینی ویژه که به مناسبت گشایش چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب فارس برگزار شد، با حضور معاون توسعه منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار فارس و اهالی فرهنگ و ادب استان از کتاب هایی با مضامین تاریخ فارس، عکاسی، فرهنگوران و شیراز رونمایی شد.

در این آیین که در پایان آیین گشایش برگزار شد، کتاب های «عکاسی و عکس سازی در راستای عکاسی مفهومی» نوشته عزت الله لقمانیه، «افسانه شیراز»، «بهمن بیگی با شکوه» به قلم اله وردی بهمن بیگی و «تاریخ ممسنی و رستم» به بازدیدکنندگان و مخاطبان معرفی و رونمایی شد.

چهاردهمین نمایشگاه کتاب و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس در ۴ سالن تا ۸ آذرماه روزانه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ پذیرای دوستداران یارمهربان است.

قشقاییها بازهم نتوانستند از برتری خود، نتیجه بگیرند
مشاهده خبر...
کلیدواژه : بهمن بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید