کد خبر:3774
پ
کورش-کرم-پور-۱۲

تجمع با شکوه هواداران کورش کرم پور به شکرانه پیروزی

گرد همایی بزرگ مردم فیروزآباد با حضور کورش کرمپور کاندید منتخب حوزه انتخابیه فیروزآباد در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در تپه شهدای گمنام برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از آبپا، گرد همایی بزرگ مردم فیروزآباد با حضور کورش کرمپور کاندید منتخب حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر […]

گرد همایی بزرگ مردم فیروزآباد با حضور کورش کرمپور کاندید منتخب حوزه انتخابیه فیروزآباد در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در تپه شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از آبپا، گرد همایی بزرگ مردم فیروزآباد با حضور کورش کرمپور کاندید منتخب حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد وی در تپه شهدای گمنام برگزار شد.

در این همایش نماینده ستاد ابوذر کرمپور کاندید منتخب مردم بیانیه وی را قرائت کرد.

کوروش کرمپور نیز طی سخنانی با تقدیر از حضور حماسی مردم پای صندوق های رای در هر سه شهرستان بر اتحاد همه مردم که شعار انتخاباتی وی بود تاکید کرد. وی در ادامه از حضور و حمایت مردم فیروزآباد اعم از شهری روستایی و عشاییر تقدیر و اعضای ستاد انتخاتی خود تشکر و قدر دانی نمود.

در ادامه بیانیه نادر فریدونی نماینده مردم فیروزآباد در دوره نهم مجلس شورای اسلامی نیز قرائت شد.

در حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند ۱۳ نامزد انتخاباتی به رقابت پرداختند که کورش کرمپور با کسب بیشترین آرا از سوی مردم برای دوره دهم مجلس شورای اسلامی راهی بهارستان شد.

عکس ها از وب سایت رسمی کورش کرم پور

کورش کرم پور (2)کورش کرم پور (3)

کورش کرم پور (6)کورش کرم پور (7)

کورش کرم پور (8)کورش کرم پور (10)

کورش کرم پور (11)کورش کرم پور (12)
کورش کرم پور (4)کورش کرم پور (5)

کورش کرم پور (9)

کورش کرم پور (1)

گزارش تصویری از مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم در شیراز
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید