• برابر با : Tuesday - 28 May - 2024
کل اخبار 1627
0

شهرداری دوگنبدان و خواسته‌هایی که از شرکت نفت دارد

  • کد خبر : 14002
  • 11 دی 1348 - 0:00
شهرداری دوگنبدان و خواسته‌هایی که از شرکت نفت دارد

نشست مشترک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز و اعضای هیئت مدیره با شهردار و شورای شهر دوگنبدان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران محمدعلی کرمی‌فرد در نشست شورای شهر و شهردار دوگنبدان با مدیدعامل نفت و گاز گچساران اظهار کرد: تعامل بین دستگاهی خوبی بین ما وجود دارد.

وی بیان کرد: شورا باید تعامل را بین دستگاه ها به وحود بیاورد تا دستگاه ها بتوانند پیشتهادات خود را در راستای توسعه پروژه های شهر ایجاد و عملی کنند.

رئیس شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: هر کس این مسیر تعامل را در راستای توسعه شهر دنبال کند می تواند وظیفه خود را به خوبی انجام داده و موفق شود.

 کرمی فرد عنوان کرد: مطمئن هستیم در راستای برطرف کردن برخی مشکلات شرکت نفت تلاش بسیاری کرده که از آن این اقدامات می توان در رفع محرومیت های مردم نام برد.

وی گفت: در بخش مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت و گاز گچساران قدم های خوبی برداشته که حق مردم است.

رئیس شورای شهر دوگنبدان خاطرنشان کرد: گچساران با وجود ذخایر و پتانسیل آب و خاک این جایگاه آن در خور شان مردم نیست.

کرمی فرد بیان کرد: مسیر بلوار پناهپوری که به آبگرمو و بلوار نفت وصل و بعد از آن نیز به آپارتمان شاکری و تالار رضا متصل می شود امید می رود برای تسریع در روند تکمیل آن از بخش مسئولیت های اجتماعی به آن توجه گردد.

وی افزود: کلیه املاک شرکت نفت باید سند دار شوند و در این راستا نیز باید عوارضی به شهرداری دوگنبدان‌پرداخت گردد، اگر شهرداری دوگنبدان ماشین آلات بهتر و بیشتری داشته باشد دیگر در مواقع لزوم مزاحم نفت نخواهد شد.

مشاهده خبر...
ایت الله ملک حسینی: موکب قشقایی ها در کربلا ،آبرویی برای فارس

کرمی فرد ادامه داد: امید می رود ترتیبی داده شود که از این عوارض چندین دستگاه ماشین‌آلات سنگین برای شهرداری تهیه گردد.

رضا قشقایی شهردار دوگنبدان نیز گفت: مدیرعامل نفت دیدگاه شهری داشته و این برای ما محترم است، پروژه ها را با مدیرعامل نفت گجساران تعریف کرده و او تاکید بر پیوست اشتغال این پروژه ها دارد که باری از دوش شهرستان بر داشته شود.

وی ادامه داد: اعتبارات حوزه عمرانی محدود بوده و جوابگوی نیازهای شهرستان نیست و این شکاف هر سال بیشتر شده و این شامل کل استان می شود و تنها مختص گچساران نمی باشد.

شهردار دوگنبدان خاطرنشان کرد: گچساران نیازمند نگاه ویژه ای است و ۸۵ درصد جمعیت شهری دارد، از سالهای قبل نفت در شهر فعالیت داشته و پروژه های متعددی توسط نفت در گچساران انجام شده است.

قشقایی با اشاره به اینکه این جلسه با هدف تقدیر و تشکر از مدیر عامل نفت و مجموعه آن و ایحاد تعامل بیشتر برگزار گردید، افزود: در مسئولیت های اجتماعی نفت تا کنون پروژه مشترک بین نفت و شهرداری منعقد نشده است ولی اقداماتی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد امید می رود نگاه ویژه ای در حوزه مدیریت شهری داشته باشید.

وی گفت: در حوزه آلایندگی نیز دوگنبدان تحت تاثیر صنایع پیرامون خود است و اگر اعتباری در این‌حوزه دیده شود باید در حوزه های فضای سبز حمل و نقل و خدمات شهری باشد.

شهردار دوگنبدان اظهار کرد: پروژه هایی که مشترک‌ است و می توان آنها را با تعامل خوب نفت با شهرداری دوگنبدان انجام داد در این راه نیاز به نگاه ویژه مدیرعامل نفت و گاز گچساران دارد.

مشاهده خبر...
اثبات وفاداری قشقایی های شیراز در روز تاسوعای حسینی

 

پایان پیام/ ۸۲۰۳۳


لینک کوتاه : https://www.sardarjonoub.ir/?p=14002

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.