کد خبر:5040
پ
لیگ+دو

نفت امیدیه-قشقایی شیراز/ قشقایی بدون سرمربی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،نفت امیدیه یکی ازتیم های متحول وبابرنامه که چندسالی است بابرنامه ولی آهسته کارخودرابدون حاشیه انجام میدهد این فصل با به خدمت گرفتن بازیکنان مطرح وسرمربی مطرح خود داریوش هرمزی(این مربی سابقه مربیگری درشیراز رادارد )خودرا  به عنوان یکی از مدعیان صعود به شمار آورده است. به گزارش سردار جنوب و […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،نفت امیدیه یکی ازتیم های متحول وبابرنامه که چندسالی است بابرنامه ولی آهسته کارخودرابدون حاشیه انجام میدهد این فصل با به خدمت گرفتن بازیکنان مطرح وسرمربی مطرح خود داریوش هرمزی(این مربی سابقه مربیگری درشیراز رادارد )خودرا  به عنوان یکی از مدعیان صعود به شمار آورده است.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از فرتاک ورزشی،طرف مقابل تیم قشقایی شیراز قرار دارد که با توجه به بازی نخست این تیم در مقابل برق شیراز و همچنین حمایت های همیشگی هوادارانش باید قشقایی ها را از مدعیان دانست هرچند که تا پایان لیگ راه بسیاری باقی است.قشقایی که برای چندهفته جلیل دوران سرمربی خودرابدلیل حضور درتیم ملی فوتسال همراه ندارد سکان هدایت رابه اصغر اکبری مربی نام اشناکشورمان قرارداده است.

قشقایی که با انگیزه بسیار دراین بازی گرم میگذارد امیدوار است با قدرت بازیسازی مهدی شیری ،جواد کشتکار وگلزنی جوادزارع ،خادم دراین بازی نمابش جالبی را به نمایش بگذارد.

بازی دوتیم قشقایی شیراز و نفت امیدیه امروز دوشنبه ۱۵ شهریور و از ساعت ۱۷ در استادیوم امیدیه برگزار خواهد شد.

می‌خواهم فرهنگ ایلم را معرفی کنم
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • محسن حیدری ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۱:۲۹ ق٫ظ
    0 0

    به امید موفقیت تیم فوتبال قشقایی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید