- پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب - https://www.sardarjonoub.ir -

اطلاعیه مراسم تشییع پیکر شهید قاجاری

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،اطلاعیه ای از سوی روابط عمومی سازمان جمعیت جوانان قشقایی در خصوص دعوت از مردم شهید پرور قشقایی جهت شرکت در مراسم تشییع پیکر اولین شهید مدافع حرم از قوم قشقایی،شهید مهرداد قاجاری در روز چهارشنبه ،۸صبح در شهرستان ممسنی منتشر شده است.

در ادامه می توانید متن کامل اطلاعیه را مطالعه فرمایید.

 

بسمه رب الشهدا و الصدیقین

بی شک شهیدان زنده اند و تردیدی نیست که خون های پاک شهیدان مقاومت اسلامی و مدافعان حرمین آل الله(علیه السلام) در سرزمین عراق و سوریه و دیگر بلاد اسلامی در آینده نزدیک طومار حیات ننگین داعش و گروهک های تروریستی،تکفیری تحت فرمان آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه را در هم خواهد پیچید.

اینک نیز دلاوری نام آشنا از خیل حماسه سازان ثاراللهی و مجاهدان استکبارستیز و رادمردی از تبار شهدای کربلای ایران ، در لبیکی خونین و عاشقانه در دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام و بدست تکفیریان تروریست جرعه نوش شربت گوارای شهادت گردید.

بدینوسیله از مردم شریف و شهید پرور قشقایی جهت شرکت در مراسم تشییع پیکر اولین شهید مدافع حرم از قوم قشقایی،بسیجی تکاور شهید مهرداد قاجاری در روز چهارشنبه ۲۳/۱۰/۹۴ ساعت ۸ صبح همگام با تشییع شهدای گمنام در شهرستان نورآباد ممسنی و شهر خومه زار دعوت به عمل می آید.

روابط عمومی سازمان جمعیت جوانان قشقایی

 

degr [1]

گزارش تصویری از پنجمین شب شعر عاشورایی عشایری
مشاهده خبر...
[2]