- پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب - https://www.sardarjonoub.ir -

پیام تبریک دبیر جمعیت جوانان قشقایی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،وحید رستمی دبیر جمعیت جوانان قشقایی در طی پیامی فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

((دهه فجر تداعی‌گر حرکت یکپارچه مردم میهن‌مان در برقراری حکومت اسلامی و حاکمیت سه مفهوم طلائی و ارزشمند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.))

سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در حالی گرامی می داریم که همچنان ، فراز های فراموش ناشدنی حماسه بهمن ۵۷ ، زنده و شورانگیز ، در خاطره ی جمعی ملت حماسه ساز ایران اسلامی نفس می کشد. این روزها اگرچه برای سی و هفتمین بار، اما نو به نو و بی تکرار، خاطره عظیم ترین انقلاب مردمی تاریخ را مرور می کنیم ، طلوع فجر را به  جشن  و شادمانی  می نشینیم و هم آوا با یکدیگر به روح ملکوتی بنیانگذار این بنای عظیم ، حضرت امام خمینی (ره) و به روح تمامی شهیدان انقلاب اسلامی، سلام و درود می فرستیم.

بی شک نام ، یاد و خاطره حماسه آفرینان آن روزها ، هیچ گاه از ذهن ایرانیان و از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد. در این بین قوم بزرگ و سلحشور قشقایی نیز سال ها در خط مقدم مبارزه با استکبار قرار داشته، که یکی از نمونه های آن خروش گسترده مردم فهیم و آزاده قشقایی در شهرستان فیروزآباد می باشد،به گونه ای که این شهر اولین منطقه ای در کشور بود که از دست عوامل رژیم شاهنشاهی وساواک خارج و در اختیار انقلابیون قرار گرفت. بی شک با چنین عظمتی، هیچ دشمنی را توان ضربه زدن به درخت تنومند انقلاب اسلامی نیست و هیچ تهدیدی نمی تواند به میراث گرانقدری که میلیون ها ایرانی مسلمان از آن پاسداری می کنند آسیب برساند.

مشاهده خبر...
فعالیت‌های خانه قرآن شهدای قشقایی بروجن تشریح شد

امروز و در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب بیش از هر زمان به پایبندی عملی به این دو مفهوم، یعنی پاسداشت جایگاه رفیع رهبری و همچنین احترام به نقش بی بدیل آحاد مردم نیاز داریم.

اینجانب به نمایندگی از جوانان قشقایی و با افتخار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و تمامی شهیدان به حق پیوسته انقلاب و دفاع مقدس، روز پیروزی انقلاب اسلامی را محضر مقام معظم رهبری، ملت شهید پرور ایران بویژه جامعه همیشه در صحنه و عزتمند قشقایی تبریک می گویم و امیدوارم ملت ایران با شرکت در راهپیمایی روز چهار شنبه ۲۲ بهمن ماه یک بار دیگر اقتدار خود را به جهانیان نشان دهند.والسلام

وحید رستمی

دبیر جمعیت جوانان قشقایی

 

Document1