- پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب - https://www.sardarjonoub.ir -

پرسپولیس برازجان مغلوب قشقایی شیراز شد

در آخرین دیدار از هفته هشتم تیم فوتبال پرسپولیس برازجان مغلوب قشقایی شیراز شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از خبرگزاری “دی اسپورت”، در ادامه رقابتهای لیگ سه کشور و از گروه سوم تیم پرسپولیس برازجان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز مهمان قشقایی بود که در نهایت با نتیجه ۲ یر صفر مغلوب میزبان شد.

در این دیدار که در شرایط بد جوی برگزار شد این میزبان بود که در دقیقه ۱۰ از از وی ارسال درون ۱۸ قدم و جا ماندن مدافعین پرسپولیس به گل رسید. در ادامه تلاش شاگردان مجید طباطبایی راه به جایی نبرد و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم باز هم این قشقایی بود که خیلی زود به گل رسید و توانست دروازه برازجانی ها را بگشاید. این گل هم مانع از تلاش و کوشش قرمزپوشان برازجانی نشد و این تیم موقعیت هایی ایجاد کرد اما زمین چمن مصنوعی و غیر استاندار شیراز کار این تیم را سخت کرده بود و نتوانستند با امتیاز از زمین خارج شوند.

شایان ذکر است پرسپولیسی ها در این دیدار به دلیل مصدومیت و کمبود بازیکن با ۱۲ نفر به شیراز سفر کرده بودند . عباس رضایی در میانه میدان یکی از بهترین های زمین بود.

در پایان هفته هشتم پرسپولیس با این شکست در همان جایگاه قبلی ماندگار شد و قشقاقی با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و بالاتر از شهرداری فیروز آباد در جایگاه دوم قرار گرفت.

در هفته نهم و پایانی نیم فصل روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه تیم پرسپولیس برازجان میزبان شهرداری فیروز آباد خواهد بود.

مشاهده خبر...
اطلاعیه برگزاری پنجمین شب شعر عاشورایی عشایر جنوب کشور

نتایج گروه جنوب:

شهرداری فیروز آباد ۲ – ۰ ملی حفاری اهواز

شاهین ماهشهر ۳ – ۰ برق شیراز(عدم حضور برق شیراز)

سه شنبه ۹۵/۰۱/۱۰

فرید کرج ۳ – ۲ خلیج فارس خونسرخ

نفتون مسجد سلیمان ۳ – ۰ پریز درود

قشقایی شیراز ۲ – ۰ پرسپولیس برازجان