- پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب - https://www.sardarjonoub.ir -

«آرامش در حضور رنگ‌ها» منتشر شد

انتشارات نخستین، کتاب «آرامش در حضور رنگ‌ها» اثر امیر قشقایی را که به ارائه راه‌هایی آسان برای رسیدن آرامش در نوجوانان و جوانان می‌پردازد، منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انتشارات نخستین کتاب «آرامش در حضور رنگ‌ها» اثر امیر قشقایی را منتشر کرد. این اثر به ارائه راه‌هایی آسان برای رسیدن آرامش برای نوجوانان و جوانان می‌پردازد. نویسنده این کتاب تلاش می‌کند به مخاطب بیاموزد که برای رسیدن به آرامش می‌تواند دست به کارهای کودکانه‌ای بزند و به قولی کودک درونش را بیدار کند زیرا معتقد است دنیای دیجیتال امروز، با سرگرمی‌های کاذب، اوقات فراغت را می‌دزدد و جایی برای اندیشیدن و تمرکز نمی‌گذارد.

کتاب «آرامش در حضور رنگ‌ها» یک کتاب با موضوع رنگ‌آمیزی است که در دنیا میلیون‌ها نسخه از آن فروش رفته است. این کتاب می‌تواند لحظه‌های آرام و بانشاطی را برای مخاطب فراهم می‌کند.

در بخشی از مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «تکنولوژی به شکل‌های مختلف: موبایل، تبلت و… هر روز ما را از دنیای واقعی دور می‌کند. انگشتان‌مان در اختیار این وسایل قرار می‌گیرند و از لمس حقایق دور می‌شوند و آنها را از لذت لمس برگ‌های کتاب،‌ قلم، مدادرنگی و رنگ کردن و به آرامش رسیدن جدا می‌کند.

دوری از این لذت‌ها، هر روز ما را بیشتر از پیش دچار اضطراب، از خودبیگانگی و ترس می‌کند. به‌راستی چه چیز از این شرایط رهایمان می‌کند؟

وقتی رنگ می‌کنیم به دورانی قدم می‌گذاریم که خبری از دغدغه‌های روزمره نیست. با فشار بر مدادرنگی یا وسایل دیگر رنگ کردن، مشکلات خود را از سر انگشتان بیرون می‌ریزیم و تصویری که رنگ کردیم، آرام‌مان می‌کند…»

مشاهده خبر...
مدل جدید نیسان قشقایی/تصاویر

انتشارات نخستین، کتاب «آرامش در حضور رنگ‌ها» را در قالب ۸۸ صفحه با شمارگان دو هزار نسخه و قیمت ۵۰ هزار ریال منتشر کرده است.

۶۰۰۹۰۷۸۷_۶۰۴۲۸۷۰۵fcaae