- پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب - https://www.sardarjonoub.ir -

قطعی شدن حضور ۶ ناشر از فارس در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان فارس از شرکت ۶ ناشر از فارس در نمایشگاه بین‌اللملی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، بهاره شفیعی، گفت: تاکنون انتشارات نوید شیراز، تخت جمشید، قشقایی، آیلاف، آوند اندیشه و نامه پارسی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران اقدام کرده‌اند.

وی گفت: حضور ناشران شهرستانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فرصت مناسبی برای نشان دادن ظرفیت‌های فرهنگی شهرستان‌ها است و می‌تواند در ارتقا کار نشر در استان‌های مختلف موثر باشد.

شفیعی با بیان اینکه در همه حوزه‌ها حداقل ١۵ عنوان از کتاب‌های منتشره باید چاپ اول باشد، خاطرنشان کرد: ملاک واگذاری غرفه حداقل ٣۵ عنوان کتاب در ۴ سال اخیر( ١٣٩١ تا پایان ثبت نام) برای ناشران بزرگسال و ۴٠ عنوان کتاب برای بخش کودک اعلام شده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با بیان اینکه اطلاعات مربوط به محل ناشران در سایت نمایشگاه کتاب قابل مشاهده است، تصریح کرد: برای نمونه براساس اطلاعات درج شده بر روی سابت نمایشگاه انتشارات نوید شیراز در بخش‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان در نمایشگاه شرکت دارد.

شفیعی با بیان اینکه انتشارات ایلاف و قشقایی در بخش عمومی در نمایشگاه شرکت دارند، افزود: اطلاعات دیگر ناشران استان فارسی شرکت کننده در این نمایشگاه هنوز در سایت ثبت نشده است.

به گزارش ایسنا، بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران از ١۵ تا ٢۵ اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود.

سومین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی به پایان رسید
مشاهده خبر...
[1]