کد خبر:5818
پ
۶۹۶۲۹_۶۴۳

اجازه نمی‌دهیم هرزه‌نگاران به نوامیس‌مان توهین کنند/ صدای نفاق از گلویِ کسانی بیرون می‌آید که با انگلیس پیوند عمیقی دارند

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،نادر قاضی‌پور در واکنش به اهانت زیباکلام به زنان قشقایی، اظهار داشت: هر کس به زنان قشقایی توهین کند با کل ترک زبانان ایران طرف است‌، به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هر هرزه نگاری به نوامیس ما توهین کند. وی ادامه داد: ناموسمان را همچون دینمان اسلام، مملکت و رهبرمان […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،نادر قاضی‌پور در واکنش به اهانت زیباکلام به زنان قشقایی، اظهار داشت: هر کس به زنان قشقایی توهین کند با کل ترک زبانان ایران طرف است‌، به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هر هرزه نگاری به نوامیس ما توهین کند.

وی ادامه داد: ناموسمان را همچون دینمان اسلام، مملکت و رهبرمان دوست می‌داریم و هیچ کس حق ندارد به این خطوط قرمز ما تخطی کند.

نماینده مردم ارومیه بیان داشت: ما به تمامی قومیت‌ها و نوامیس ایران احترام قائلیم و اجازه نمی‌دهیم هر از گاهی صدای نفاق و تفرقه از گلوی بعضی‌ها بیرون آید که سوابقشان با انگلیس پیوند خورده است.

وی با اشاره به برخی افراد و عملکردشان در رابطه با ایجاد تفرقه و نفاق در کشور اذعان داشت: اجازه نمی‌دهیم این افراد آرامش مملکت را بهم بزنند.

نادر قاضی پور افزود: امروز قشقایی‌ها و فردا آذربایجان و ترک زبانان را مورد اهانت قرار می‌دهند، این توطئه را که از گلوی افراد معلوم الحال بیرون می‌آید در نطفه خفه می‌کنیم.

اولین شکست تیم پاسارگاد توسط قشقایی ها رقم خورد
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید