کد خبر:2963
پ
۱۳۹۴۰۴۲۰۰۰۰۳۷۱_PhotoA

اختلاف ملکی منجر به قتل جوان قشقایی شد.

به گزارش یک منبع آگاه با سایت جمعیت جوانان قشقایی ، جوان ۲۲ ساله از طایفه ق قشقایی  بنام (حسن- ق) بر اثر اختلافات ملکی در روستای کورک از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر، توسط فردی دیری بنام (م- م) به ضرب گلوله به قتل رسید. وی اظهار داشت: مقتول ۳۳ ساله دیری با ادعای […]

به گزارش یک منبع آگاه با سایت جمعیت جوانان قشقایی ، جوان ۲۲ ساله از طایفه ق قشقایی  بنام (حسن- ق) بر اثر اختلافات ملکی در روستای کورک از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر، توسط فردی دیری بنام (م- م) به ضرب گلوله به قتل رسید.

وی اظهار داشت: مقتول ۳۳ ساله دیری با ادعای اینکه عشایر در ملک وی سکنی گزیده‌اند با اسلحه شکاری خود به چراگاه عشایر رفته و بعد از مشاجره لفظی با شلیک یک گلوله از اسلحه شکاری خود این جوان عشایری را به قتل می‌رساند.

این منبع آگاه افزود: بلافاصله قاتل توسط پلیس آگاهی دستگیر و سپس جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

لازم به ذکر است که عشایر هرساله از اقصی‌نقاط کشور در فصل زمستان به مناطق جنوبی استان بوشهر به علت وجود مرتع‌های مناسب سرازیر می‌شوند که این طایفه نیز یکی از چراگاه‌های اطراف شهر دیر را برای دام‌های خود انتخاب کرده بودند که متاسفانه این حادثه تلخ برای آنها اتفاق افتاد.

باغ ارم به روایتی متفاوت تر
مشاهده خبر...
دیدگاه کاربران ۴ دیدگاه
 • سیروس بهی چهارده چریک ۱۳ دی ۱۳۹۴ / ۱۰:۰۵ ق٫ظ
  0 0

  خدا رحمت ائدسین مقتولی و لعنت ائدسین قاتلی

 • سهراب قشقایی ۱۳ دی ۱۳۹۴ / ۱۱:۱۹ ق٫ظ
  0 0

  نباید گذاشت خونش هدر بره

 • قشقائی ایل سون ۱۳ دی ۱۳۹۴ / ۶:۱۳ ب٫ظ
  0 0

  بیچاره عشایر هنوز دا آله قره دور،
  بخت که آدمنان یاتا، قورباغا دا هفت تیر چکن اولار.

 • خدابنده قشقایی ۱۸ دی ۱۳۹۴ / ۸:۱۱ ب٫ظ
  0 0

  سلام واقعا که باید راهکاری اساسی برای این سردرگمی عشایر کوچ نشین پیدا کرد تا مشکلات اساسی و این وقایع تلخ اتفاق نیفتاد. غیرت و همت و فداکاری برای دیگران تاوان دارد نه نون و حلوا قشقایی ها کمی هم باید به رفاه خودشان هم باشن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید