• برابر با : Friday - 30 September - 2022
1
اعلام زمانبندی بازی‌های لیگ یک در هفته‌های نوزدهم تا بیست و هفتم

اخطار سازمان لیگ در مورد تکمیل نور ورزشگاه‌ها

  • کد خبر : 11448
  • 25 بهمن 1400 - 18:08
اخطار سازمان لیگ در مورد تکمیل نور ورزشگاه‌ها

برنامه مسابقات لیگ دسته اول در هفته‌های نوزدهم تا بیست و هفتم اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، با اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال برنامه مسابقات هفته های نوزدهم تا بیست و هفتم لیگ یک فصل ۱۴۰۱_۱۴۰۰ به شرح زیر است:

*هفته نوزدهم:
شنبه ۷ اسفند
مس شهر بابک- مس کرمان ۱۴:۳۰  شهید سلیمانی شهر بابک
خیبر خرم آباد- پارس جنوبی جم بوشهر ۱۴:۳۰  تختی خرم آباد
خوشه طلایی ساوه -شهرداری آستارا ۱۴:۳۰ شهید چمران ساوه
شمس آذر قزوین –  استقلال خوزستان ۱۴:۳۰ سردار آزادگان قزوین
سایپا تهران- قشقایی شیراز ۱۴:۳۰ پاس قوامین تهران
ملوان بندر انزلی- شهرداری همدان ۱۴:۳۰ تختی انزلی
ماشین سازی تبریز- رایکا بابل ۱۴:۳۰ یادگار امام تبریز
شاهین شهرداری بوشهر- آرمان گهر سیرجان ۱۵:۰۰ شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی_ویستا توربین ساعت ۱۵/ به دلیل محرومیت انضباطی استقلال ملاثانی ورزشگاه و شهر متعاقبا اعلام می‌شود.

*هفته بیستم
شنبه ۱۴ اسفند
رایکا بابل –  شاهین شهرداری بوشهر ۱۴:۳۰ شهدا سیمرغ مازندران
شهرداری آستارا –  ماشین سازی تبریز  ۱۴:۳۰ وحدت آستارا
شهرداری همدان- آرمان گهر سیرجان     ۱۴:۴۵  شهید حاجی بابایی همدان
مس شهر بابک-  خوشه طلایی ساوه  ۱۴:۴۵ شهید سلیمانی شهر بابک
قشقایی شیراز – ملوان بندر انزلی  ۱۴:۴۵ حافظیه شیراز
ویستا توربین تهران– شمس آذر قزوین  ۱۴:۴۵ غدیر تهران
مس کرمان -سایپا تهران  ۱۴:۴۵ شهید باهنر کرمان
ستقلال خوزستان -خیبر خرم آباد  ۱۵:۱۵  تختی اهواز
پارس جنوبی جم بوشهر-  استقلال ملاثانی  ۱۵:۱۵ شهید مهدوی بوشهر

*هفته بیست و یکم
جمعه ۲۰ اسفند
آرمان  گهر سیرجان-استقلال خوزستان  ۱۵:۰۰  امام علی سیرجان
خیبر خرم آباد -مس شهر بابک ۱۵:۰۰ تختی خرم آباد
خوشه طلایی ساوه-پارس جنوبی جم بوشهر ۱۵:۰۰  شهید چمران ساوه
شمس آذر قزوین-شهرداری آستارا ۱۵:۰۰ سردار آزادگان قزوین
سایپا تهران-ویستا توربین تهران ۱۵:۰۰ پاس قوامین تهران
ماشین سازی تبریز-مس کرمان ۱۵:۰۰ یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی-رایکا بابل  ۱۵:۰۰  تختی انزلی
شاهین شهرداری بوشهر-شهرداری همدان ۱۵:۳۰  شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی-قشقایی شیراز  ۱۵:۳۰  تختی اهواز

مشاهده خبر...
رای دیدار جنجالی قشقایی و زاگرس اعلام شد+تصویر نامه کمیته انضباطی

*هفته بیست و دوم
چهارشنبه ۲۵ اسفند
شهرداری آستارا -شاهین شهرداری بوشهر  ۱۴:۴۵  وحدت آستارا
مس شهر بابک –شمس آذر قزوین ۱۵:۰۰ شهید سلیمانی شهر بابک
خیبر خرم آباد-سایپا تهران ۱۵:۰۰  تختی خرم‌آباد
رایکا بابل-شهرداری همدان۱۵:۰۰ شهدا سیمرغ کیاکلا
قشقایی شیراز-ماشین سازی تبریز ۱۵:۰۰ حافظیه شیراز
ویستا توربین تهران-آرمان  گهر سیرجان ۱۵:۰۰ غدیر تهران
مس کرمان-خوشه طلایی ساوه ۱۵:۰۰ باهنر کرمان
استقلال خوزستان-استقلال ملاثانی۱۵:۳۰ تختی اهواز
پارس جنوبی جم بوشهر- ملوان بندر انزلی ۱۵:۳۰ تختی جم بوشهر

*هفته بیست و سوم
چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱
آرمان  گهر سیرجان-ایکا بابل  ۱۶:۱۵  امام علی سیرجان
شهرداری همدان-قشقایی شیراز ۱۶:۱۵  شهیدحاجی بابایی همدان
خوشه طلایی ساوه-خیبر خرم آباد ۱۶:۱۵ شهید چمران ساوه
شمس آذر قزوین-پارس جنوبی جم بوشهر۱۶:۱۵ سردار آزادگان قزوین
سایپا تهران-مس شهر بابک ۱۶:۱۵ پاس قوامین تهران
ماشین سازی تبریز -ویستا توربین تهران ۱۶:۱۵ یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی-شهرداری آستارا  ۱۶:۱۵ تختی انزلی
شاهین شهرداری بوشهر-استقلال خوزستان ۱۶:۴۵ شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی-مس کرمان  ۱۶:۴۵ تختی اهواز

*به دلیل برگزاری مسابقات از هفته بیست و چهارم تا بیست و هفتم در ماه مبارک رمضان، مسابقات این ۴ هفته زیر نور برگزار می شود که ساعت آن متعاقبا اعلام می شود. باشگاه‌ها باید تا ۱۵ اسفند نسبت به تکمیل نور ورزشگاه خود با نور لوکس استاندارد اقدام نمایند در غیر اینصورت سازمان  لیگ راسا برای انتخاب ورزشگاه اقدام می کند.

*هفته بیست و چهارم
دوشنبه ۱۵ فروردین
مس کرمان -شهرداری همدان  شهید باهنر کرمان
خیبر خرم آباد- شمس آذر قزوین تختی خرم‌آباد
سه شنبه ۱۶ فروردین
مس شهر بابک- ملوان بندر انزلی  شهید سلیمانی شهر بابک
خوشه طلایی ساوه -سایپا تهران چمران ساوه
قشقایی شیراز- آرمان  گهر سیرجان حافظیه شیراز
ویستا توربین تهران- رایکا بابل غدیر تهران
استقلال خوزستان- ماشین سازی تبریز تختی اهواز
پارس جنوبی جم بوشهر -شاهین شهرداری بوشهر تختی جم
شهرداری آستارا- استقلال ملاثانی سردار جنگل رشت

مشاهده خبر...
زبان، مهمترین ابزار فرهنگ بشری

*هفته بیست و پنجم
سه شنبه ۲۳ فروردین
رایکا بابل- قشقایی شیراز  شهداء سیمرغ کیاکلا مازندران
شمس آذر قزوین -خوشه طلایی ساوه سردار آزادگان قزوین
سایپا تهران- شهرداری آستارا پاس قوامین تهران تهران
شهرداری همدان- پارس جنوبی جم بوشهر حاجی بابایی همدان
ملوان بندر انزلی- استقلال خوزستان تختی انزلی گیلان
شاهین شهرداری بوشهر- ویستا توربین تهران شهید مهدوی بوشهر
ماشین سازی تبریز -مس شهر بابک یادگار امام تبریز
پنجشنبه ۲۵ فروردین
آرمان  گهر سیرجان -مس کرمان امام علی سیرجان
استقلال ملاثانی- خیبر خرم آباد  تختی اهواز

*هفته بیست و ششم
دوشنبه ۲۹ فروردین
شهرداری آستارا-شهرداری همدان سردار جنگل رشت
شمس آذر قزوین-ماشین سازی تبریز سردار آزادگان قزوین
ویستا توربین تهران-قشقایی شیراز غدیر تهران
استقلال خوزستان-رایکا بابل تختی اهواز
پارس جنوبی جم بوشهر-سایپا تهران تختی جم بوشهر
مس شهر بابک -شاهین شهرداری بوشهر شهید سلیمانی شهر بابک
سه شنبه ۳۰ فروردین
خوشه طلایی ساوه- استقلال ملاثانی شهید چمران ساوه
خیبر خرم آباد- آرمان  گهر سیرجان تختی خرم‌آباد
مس کرمان- ملوان بندر انزلی شهید باهنر کرمان

*هفته بیست و هفتم
پنجشنبه ۸ اردیبهشت
آرمان  گهر سیرجان- شهرداری آستارا امام علی سیرجان
شهرداری همدان -ویستا توربین تهران شهید حاجی بابایی همدان
رایکا بابل- پارس جنوبی جم بوشهر شهدا سیمرغ کیاکلا مازندران
قشقایی شیراز- استقلال خوزستان  حافظیه شیراز
سایپا تهران- شمس آذر قزوین پاس قوامین تهران
استقلال ملاثانی- مس شهر بابک تختی اهواز
ملوان بندر انزلی- خیبر خرم آباد تختی انزلی
شاهین شهرداری بوشهر- مس کرمان شهید مهدوی بوشهر
ماشین سازی تبریز -خوشه طلایی ساوه یادگار امام تبریز

لینک کوتاه : https://www.sardarjonoub.ir/?p=11448
  • منبع : خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.