کد خبر:7660
پ
۳۱۳۴۱۲۲
مدیر آبفا ورامین خبر داد؛

ارتقا خدمات آب‌رسانی در منطقه قشقایی ورامین با نوسازی خطوط شبکه توزیع آب شهری

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب، علیرضا علیکایی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در آبفا ورامین اظهار داشت: با هدف مدیریت مصرف، جلوگیری از تلفات آب و جلب رضایت مشترکین عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آب‌رسانی در برخی از نقاط شهرستان ورامین با اجرای لوله‌گذاری انجام شد. علیکایی با اشاره به اجرای بیش از […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب، علیرضا علیکایی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در آبفا ورامین اظهار داشت: با هدف مدیریت مصرف، جلوگیری از تلفات آب و جلب رضایت مشترکین عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آب‌رسانی در برخی از نقاط شهرستان ورامین با اجرای لوله‌گذاری انجام شد.

علیکایی با اشاره به اجرای بیش از ۸ کیلومتر اصلاح شبکه آب‌رسانی در سال گذشته، افزود: با توجه به قدمت و فرسودگی خطوط شبکه توزیع آب شهری در ورامین، عملیات اصلاح و نوسازی آن به‌صورت مستمر در حال پیگیری و اجراست و در اردیبهشت‌ماه سال جاری نزدیک به یک و نیم کیلومتر لوله‌گذاری جهت اجرای این طرح در مناطق مذکور اجرا شد.

وی تصریح کرد: اصلاح و نوسازی شبکه با اجرای عملیات لوله‌گذاری در محله کوی فرهنگیان ۳۸۰ متر میدان ولیعصر ۱۸ متری منتظران فاز چهارم پارچین ۳۸۰ متر و در منطقه قشقایی دوم ۴۸۰ متر اجرا شد تا شاهد ارتقا خدمات آب‌رسانی در این مناطق باشیم.

نادر قشقایی،داور بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید