کد خبر:5636
پ
۱۳۹۵۰۷۰۹۱۸۰۱۴۲۹۱۸۸۸۰۲۵۴۴

استقلال به مصاف قشقایی می‌رود/ مدعیان اصلی به هم رسیدند

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،مدعیان اصلی لیگ برتر فوتبال بانوان در ایستگاه هفتم به هم رسیدند تا حساس‌ترین بازی هفته را برگزار کنند. به گزارش سردار جنوب و به نقل از خبرگزاری تسنیم، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی برگزار می‌شود که در این هفته از رقابت‌ها دو تیم شهرداری بم و […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،مدعیان اصلی لیگ برتر فوتبال بانوان در ایستگاه هفتم به هم رسیدند تا حساس‌ترین بازی هفته را برگزار کنند.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از خبرگزاری تسنیم، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی برگزار می‌شود که در این هفته از رقابت‌ها دو تیم شهرداری بم و شهرداری سیرجان به عنوان مدعیان اصلی لیگ به مصاف هم می‌روند.

سیرجانی‌ها در این هفته میزبان هستند و این میزبانی می‌تواند کمک خوبی برای این تیم باشد تا در خانه امتیاز بگیرد. در این هفته از رقابت‌ها تیم ذوب آهن میزبان تیم همیاری آذربایجان است. استقلالی‌ها هم در تهران میزبان تیم قشقایی شیراز است که به نظر بازی سختی برای استقلالی‌ها نخواهد بود.

برنامه کامل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:
استقلال خوزستان-آینده سازان میهن نجف آباد(تختی- اهواز)
ذوب آهن اصفهان-همیاری آذربایجان غربی(فولاد ظهر- اصفهان)
راه یاب ملل سنندج-آرسن تهران( شهید ملک نیا-سنندج)
استقلال تهران-قشقایی شیراز( میلاد- تهران)
پالایش گاز ایلام-خیبر خرم آباد(تختی- ایلام)
شهرداری سیرجان-شهرداری بم(تختی- سیرجان)
سه شنبه ۲۵ آبانماه نیز بازی‌های معوقه هفته اول برگزار می‌شود.برهمین اساس دراین  روز تیم استقلال خوزستان برابر شهرداری سیرجان حاضر می‌شود.استقلال تهران با پالایش گاز ایلام دیدار می‌کند و قشقایی با آرسن تهران در شهر شیراز دیدار می‌کند.

متن انگلیسی توافق هسته‌ای در ۱۵۹ صفحه منتشر شد
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید