کد خبر:1566
پ
ShowImage

اطلاعات جدیدی از رقیب قشقایی منتشر شد

گروه بین الملل: تویوتا روی کراس اوور کاملا جدیدی کار می کند که پایین تر از تویوتا RAV4 قرار گرفته و با خودروهایی همچون نیسان قشقایی و میتسوبیشی ASX رقابت می کند. به گزارش خبرخودرو، مدیر مهندسی خودروهای تولیدی تویوتا، HiroKoba طی مصاحبه ای اظهار داشت تویوتا با تاخیر وارد این رقابت شده و باید […]

گروه بین الملل: تویوتا روی کراس اوور کاملا جدیدی کار می کند که پایین تر از تویوتا RAV4 قرار گرفته و با خودروهایی همچون نیسان قشقایی و میتسوبیشی ASX رقابت می کند.

به گزارش خبرخودرو، مدیر مهندسی خودروهای تولیدی تویوتا، HiroKoba طی مصاحبه ای اظهار داشت تویوتا با تاخیر وارد این رقابت شده و باید محصولی متمایز را معرفی کند که بتواند مشتریان را جلب کند.

در واقع تویوتا به جای کاربرد و فضای عقب، بیش تر بر ظاهر این خودرو تمرکز خواهد کرد و Koba معتقد است که مشتریان هدف این خودرو اغلب به تنهایی و یا با یک همراه سفر می کنند.

طراحی بدنه این خودرو توسط C-HR کانسپت به نمایش درآمده است که نسخه های دو در و چهار در آن به ترتیب در نمایشگاه های خودروی پاریس ۲۰۱۴ و فرانکفورت ۲۰۱۵ رونمایی شده اند. نسخه چهار در این کانسپت دارای عناصر مخصوص تولیدی بود که نمایی بهتر از آن چه عرضه خواهد شد را نشان می داد.

این کراس اوور جدید بر اساس پلتفرم مدولار TNGA جدید تویوتا ساخته شده و نسل بعدی نیرومحرکه هیبریدی را خواهد داشت. نیرومحرکه این کراس اوور برخلاف مدل های هیبریدی کنونی تویوتا دارای واکنش موتور طبیعی خواهد بود.یک سیستم الکتریکی E-Four نیز برای این خودرو ارائه می شود که با کمک آن موتورهای الکتریکی تیروی چرخ های عقب و موتور بنزینی نیروی محور جلو را تامین می کنند.

احتمالا مدل تولیدی این کراس اوور در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۶ رونمایی خواهد شد.

اعلام برنامه جدید لیگ برتر فوتبال بانوان از هفته ششم تا یازدهم
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید