کد خبر:4489
پ
photo_2016-06-26_13-31-50

اولین دوره مسابقات تیر و کمان سنتی در شیراز برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،اولین دوره مسابقات تیر و کمان سنتی در سه رده آقایان،بانوان و نونهالان در شیراز برگزار شد که در پایان بانوی قشقایی توانست در رده بانوان مقام دوم را کسب نماید. این دوره از مسابقات در رده نونهالان ، بانوان و آقایان برگزارشد و دررده آقایان محمد مهدی […]

 

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،اولین دوره مسابقات تیر و کمان سنتی در سه رده آقایان،بانوان و نونهالان در شیراز برگزار شد که در پایان بانوی قشقایی توانست در رده بانوان مقام دوم را کسب نماید.

این دوره از مسابقات در رده نونهالان ، بانوان و آقایان برگزارشد و دررده آقایان محمد مهدی چشمه زنگی مقام اول را کسب کرد، وحید کریمی اصل برسکوی دوم ایستاد و یوسف عزیزی سوم شد. در رده بانوان نگار حمیدی عنوان قهرمانی را کسب کرد، مهوش بهرامی دوم شد و هاجرالسادات کاووشی برسکوی سوم ایستاد. در رده نونهالان نیز مریم فرهادیان فر قهرمان شد، السا افریدون مقام دوم را کسب کرد و پرنیا زارع به همراه علی معماریان سوم شدند. کادر فنی این دوره از مسابقات علی جوینده ، فریده شمسی ، زهرا رعیتی و عیسی ابراهیمی بودند و روابط عمومی مسابقات را احمدرضا مداح برعهده داشت.

علی اسدی: بعد از بازی با پرسپولیس از نظر روحی اشباع شدیم/ هواداران قشقایی بی نظیرند
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید