کد خبر:4531
پ
۸۲۱۳۳۰۱۲-۷۰۸۳۴۷۳۹

بازیکنان تیم فوتبال قشقایی شیراز تجلیل شدند

به گزارش سردار جنوب،در شامگاه روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه اعضای تیم فوتبال قشقایی شیراز که موفق به صعود به لیگ دسته دوم کشور شدند مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش سردار جنوب و به نقل از ایرنا،در آیین تقدیری که شامگاه پنجشنبه در هتل چمران شیراز برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: […]

به گزارش سردار جنوب،در شامگاه روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه اعضای تیم فوتبال قشقایی شیراز که موفق به صعود به لیگ دسته دوم کشور شدند مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از ایرنا،در آیین تقدیری که شامگاه پنجشنبه در هتل چمران شیراز برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: صعود تیم قشقایی به لیگ دسته دوم موجب مطرح شدن نام ایل قشقایی در ورزش کشور شد.
حیدرعلی کامیاب کلانتری ادامه داد: امیدوارم این باشگاه که روند رو به رشد خود را از لیگ استان شروع کرد به عنوان یکی از تیم های فارس در آینده نزدیک در لیگ برتر کشور حضور یابد.
وی اضافه کرد: در یک سال گذشته موفقیت های زیادی در عرصه های مختلف ورزشی داشتیم که این امر بیانگر اتحاد و همدلی در نزد جامه ورزش و جوانان است و امیداریم این موفقیت ها روز به روز بیشتر شود.
کامیاب کلانتری افزود: تلاش هیات فوتبال فارس ستودنی است و این امر سبب شد که هم در رشته فوتبال و هم فوتسال که پس از چندین سال تیم ارژن به لیگ برتر صعود کرد، موفقیت هایی کسب کنیم.
وی به ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده اشاره کرد و گفت: براساسن این قانون اگر یک در صد از کل مالیات به ورزش اختصاص داده شود می توانیم شاهد موفقیت ورزش حرفه ای فارس در کشور باشیم.
مدیر عامل باشگاه قشقایی شیراز هم ضمن تقدیر از موفقیت کسب شده توسط تیم فوتبال این باشگاه بیان داشت: تیم قشقایی اساس خود را از باشگاه های شیراز آغاز کرد و سپس به لیگ استان، دسته سوم و در نهایت به دسته دوم صعود کرد که در صورت حمایت می توانیم این روند رو به رشد را ادامه دهیم و به لیگ برتر صعود کنیم.
وی ادامه داد: این باشگاه با کمترین امکانات تا کنون نتایج خوبی کسب کرده و برای تداوم آن نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان استان فارس داریم.
در این آیین از بازیکنان و دست اندرکاران تیم فوتبال قشقایی با اهدا جوایزی تقدیر شد.

 

معرفی رتبه نخست آزمون دکتری سازه های هیدرولیکی از زبان خودش
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید