کد خبر:3869
پ
zalipoor3

بانوی قشقایی به مقام نایب قهرمانی مسابقات جهانی دومیدانی دست یافت

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،اقدس زالی پور بانوی قشقایی و نماینده کشورمان ذر مسابقات جانی دومیدانی در امارات موفق به کسب مدال نقره در رشته پرتاب وزنه کلاس F55 شد. در اولین روز از رقابت‌های بین المللی دوومیدانی معلولان که با حضور ۲۷ نماینده در امارات در حال برگزاری است، نمایندگان کشورمان در […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،اقدس زالی پور بانوی قشقایی و نماینده کشورمان ذر مسابقات جانی دومیدانی در امارات موفق به کسب مدال نقره در رشته پرتاب وزنه کلاس F55 شد.

در اولین روز از رقابت‌های بین المللی دوومیدانی معلولان که با حضور ۲۷ نماینده در امارات در حال برگزاری است، نمایندگان کشورمان در اولین روز از این رقابتها موفق به کسب ۴ طلا، یک نقره و ۲ برنز شدند.

در این رقابت‌ها، سامان پاکباز در ماده پرتاب دیسک کلاس F12 با رکورد ۴۷ متر و ۶۱ سانتی متر موفق به کسب نشان طلا شد، مهران نکویی مجد در ماده پرتاب دیسک کلاس F35، با رکورد ۴۲ متر و ۶۲ سانتی متر دومین طلا را به خود اختصاص داد. شهلا حدیدی در ماده پرتاب وزنه کلاس F54، با رکورد ۵ متر و ۹۳ سانتی متر سومین طلا و فرهاد کهریزی در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس T36، با رکورد ۱۲ ثانیه و ۸۲ صدم ثانیه چهارمین طلا را برای کاروان ایران به ارمغان آورد.

هم‌چنین در ماده پرتاب وزنه کلاس F55، اقدس زالی پور با رکورد ۴ متر و ۹۲ سانتی متر به نشان نقره دست یافت و الهام صالحی در ماده پرتاب وزنه کلاس F54، با رکورد ۵ متر و ۴۲ سانتی متر و مسعود حیدری در ماده پرتاب نیزه کلاس F54، با رکورد ۲۱ متر و ۴۲ سانتی متر به نشان برنز دست یافتند.

رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی معلولین با حضور ۶۸۰ ورزشکار از ۴۹ کشور جهان از ۲۷ اسفند تا یکم فروردین ماه به میزبانی کشور امارات در حال برگزاری است.

اولین جلسه تست صدا و استعدادیابی کودکان قشقایی برگزار شد
مشاهده خبر...

لازم به ذکر است خانم اقدس زالی پور از طایفه فارسمیدان قشقایی بوده و عنوان قهرمانی پرتاب دارت نشسته استان فارس را نیز دارا می باشد.

 

zalipoor1 zalipoor2

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید