کد خبر:3817
پ
۲۶۰

برتری ملی حفاری اهواز مقابل قشقائی شیراز/ صدر به زردپوشان اهوازی رسید

به گزارش پایگاه خلری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،تیم فوتبال ملی حفاری اهواز با برتری ۳ بر صفر مقابل تیم مدعی قشقائی شیراز صدر جدول را از آن خود کرد. به گزارش ورزش جوان، از هفته هفتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، عصر امروز تیم ملی حفاری اهواز مقابل قشقائی شیراز با نتیجه ۳ بر ۰ […]

به گزارش پایگاه خلری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،تیم فوتبال ملی حفاری اهواز با برتری ۳ بر صفر مقابل تیم مدعی قشقائی شیراز صدر جدول را از آن خود کرد.

به گزارش ورزش جوان، از هفته هفتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، عصر امروز تیم ملی حفاری اهواز مقابل قشقائی شیراز با نتیجه ۳ بر ۰ به برتری دست یافت.

گل های تیم ملی حفاری اهواز را در این دیدار اشکان صیفوری در دقیقه ۳۶ ، میلاد صفی خانی در دقیقه ۷۰ و یوسف سعیدی در دقیقه ۸۵ به ثمر رساندند.

در این دیدار تیم ملی حفاری عملکرد به مراتب بهتری نسبت به رقیب شیرازی خود به نمایش گذاشت و در دقیقه ۳۶ بازی موفق شد به اولین گل خود دست یابد. یوسف سعیدی توپ ارسالی روی دروازه قشقائی را با یک ضربه سر به اشکان صیفوری واگذار کرد تا این بازیکن با یک بغل پای فنی اولین گل این دیدار را به ثمر برساند.

در ادامه تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل نتیجه ای نداشت تا نیمه اول با همان یک گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم باز هم این تیم ملی حفاری بود که از موقعیت های خود نهایت استفاده را برد. دقیقه ۷۰ بازی میلاد صفی زاده با پای غیر تخصصی خود از روی خط ۱۸ قدم موفق شد طی یک شوت محکم دومین گل ملی حفاری را به ثمر برساند.

در دقیقه ۸۵ بازی نیز یوسف سعیدی با یک ضربه سر زیبا موفق شد سانتر ارسالی تیمش را به سومین گل ملی حفاری تبدیل کند.

زنان قشقایی پا به پای مردان برای انقلاب قدم برداشتند/ زیبا کلام باید از زنان قشقایی عذر خواهی کند
مشاهده خبر...

در دقایق پایانی این دیدار اشتباه خط دفاعی تیم ملی حفاری مهاجم قشقائی را در موقعیت تک به تک به دروازبان ملی حفاری قرار داد ولی یحیی سلحشور موفق شد این موقعیت عالی را از قشقائی ها بگیرد تا بازی با همان نتیجه ۳ بر ۰ خاتمه یابد.

از نکات قابل توجه این دیدار تشویق شدید تماشاگران قشقایی بود که علیرغم شکست سنگین تیم شان دست از حمایت بر نداشتند.

به گزارش ورزش جوان، تیم ملی حفاری با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و در صدر جدول جای گرفت. قشقائی شیراز نیز با همان ۱۲ امتیاز در رده سوم جای گرفت.

 

تصاویر تماشاگران حامی تیم فوتبال قشقایی شیراز در ورزشگاه اهواز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید