کد خبر:5648
پ
img2039542301165

برد پرگل پرسپولیس در دیدار تدارکاتی/ پای قشقایی به دبی هم کشیده شد!

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی مقابل تیم شاهین این شهر به برتری پرگلی دست یافت. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری  فارس از دبی، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی مقابل شاهین دبی که متشکل از بازیکنان ایرانی بود، به برتری پرگل ۹ بر ۴ […]

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی مقابل تیم شاهین این شهر به برتری پرگلی دست یافت.

img2039542301165

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری  فارس از دبی، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی مقابل شاهین دبی که متشکل از بازیکنان ایرانی بود، به برتری پرگل ۹ بر ۴ دست یافت. گل‌های پرسپولیس در این بازی را علی علیپور ۲ گل، پریاموف ۳ گل، فرشاد احمدزاده ۲ گل، احمد نوراللهی و شهاب زاهدی به ثمر رساندند. این درحالی است که نیمه اول با نتیجه ۶ بر یک به پایان رسیده بود.

استقبال ایرانی‌ها از این بازی خوب بود و حدود ۷۰۰ تماشاگر ایرانی متشکل از خانم‌ها و آقایان دیدار شاگردان برانکو را تماشا کردند.

ابوالفضل جلالی مدیربرنامه‌های علی کریمی و محمدرضا زادمهر عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تماشاگران ویژه این دیدار بودند.

از نکات جالب توجه این دیدار بازی کردن بهروز زاهدی مربی تیم شاهین دبی در این بازی بود؛ چراکه وی از عملکرد شاگردانش ناراضی بود و در اواسط نیمه دوم خودش به زمین آمد. زاهدی از بازیکنان پیشکسوت فوتبال کشورمان است که در دبی سکونت دارد.

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم دچار تغییرات زیادی شد و بازیکنانی که در نیمه اول بازی کرده بودند، پس از تعویض شدن به گوشه دیگری از زمین رفته و به انجام تمرینات استقامتی زیرنظر مارکو مشغول شدند.

در این مسابقه داور ایرانی بازی به تعدادی از بازیکنان دو تیم کارت زرد نشان داد.

در اواخر بازی هواداران استقلال که در ورزشگاه حضور داشتند به تشویق تیم قشقایی می پرداختند و از طرفی دیگر هواداران پرسپولیس به سر دادن شعار شش تایی مشغول شدند.

بورسیه تحصیلی استاد بهمن بیگی به دانش آموزان مستعد عشایر کشور اختصاص می یابد
مشاهده خبر...

 

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید