افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 3 August , 2021
0

برنامه مسابقات هفته ۱۴ تا ۲۱ لیگ دسته دوم،گروه اول

  • کد خبر : 5843
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
برنامه مسابقات هفته ۱۴ تا ۲۱ لیگ دسته دوم،گروه اول

به گزارش سردار جنوب،کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم و بازی های معوقه را اعلام کرد.   کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم را به شرح زیر اعلام کرد: هفته چهاردهم چهارشنبه ۱۷/۹/۹۵ آینده سازان برق جدید- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه […]

به گزارش سردار جنوب،کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم و بازی های معوقه را اعلام کرد.

 
کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم را به شرح زیر اعلام کرد:

هفته چهاردهم
چهارشنبه ۱۷/۹/۹۵
آینده سازان برق جدید- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی پور سعادت شهرفارس
نفت امیدیه- فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت ۱امیدیه خوزستان
نماینده یاسوج(زاگرس)- شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی یاسوج کهکلویه بویراحمد
کیمیافرآیند تهران- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اتکا  تهران  تهران
بعثت کرمانشاه- کارون(اروندخرمشهر)خوزستان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه انقلاب  کرمانشاه  کرمانشاه
پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵
شهرداری اراک- گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه ۵مرداد اراک
معوقه هفته یازدهم پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵
شهرداری فومن- پتروکیان شوشتر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه آزادی فومن
معوقه هفته هشتم پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵
شهرداری ماهشهر –  بادران نوین تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان

هفته پانزدهم
دوشنبه ۲۲/۹/۹۵
نفت و گاز گچساران- شهرباران تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران
کارون(اروندخرمشهر)- آینده سازان برق جدید- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت وگاز اروندان خرمشهر
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی اصفهان
شهبازنوژان البرز- شهرداری اراک- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اتکا تهران
چهارشنبه۲۴/۹/۹۵
قشقایی شیراز – نفت امیدیه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حافظیه شیراز
فولادنوین اهواز- کیمیافرآیند تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
معوقه هفته یازدهم یکشنبه ۲۸/۹/۹۵
آینده سازان برق جدید فارس-  شهرباران تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر فارس

هفته شانزدهم
چهارشنبه۸/۱۰/۹۵
بعثت کرمانشاه- شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
شنبه ۱۱/۱۰/۹۵
کیمیافرآیند تهران- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اتکا تهران
شهرداری اراک- نماینده یاسوج(زاگرس) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه ۵ مرداد اراک
نفت امیدیه- کارون(اروندخرمشهر)خوزستان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت ۱امیدیه خوزستان
یکشنبه ۱۲/۱۰/۹۵
شهرباران تهران- فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه الیاف تهران
برق جدید فارس- گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی پور سعادت شهرفارس
معوقه هفته یازدهم دوشنبه ۱۳/۱۰/۹۵
بعثت کرمانشاه- نفت وگاز گچساران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه  انقلاب کرمانشاه

هفته هفدهم
جمعه ۱۷/۱۰/۹۵
قشقایی شیراز- شهرباران تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حافظیه شیراز
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)-  نفت امیدیه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی اصفهان
شهبازنوژان البرز-  آینده سازان برق جدید- ساعت ۱۴ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
کارون(اروندخرمشهر)- کیمیافرآیند تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت وگاز اروندان اروند خوزستان
شنبه ۱۸/۱۰/۹۵
نماینده یاسوج(زاگرس)- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی  یاسوج کهکلویه بویراحمد
فولادنوین اهواز-  نفت و گاز گچساران  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته شانزدهم
دوشنبه ۲۰/۱۰/۹۵
شهرداری بندرعباس  پتروکیان شوشتر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
هف سمنان – پاس همدان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه ولایت سمنان
شاهین توسعه(بانی گستر) کیش- آلومینیوم هرمزگان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه المپیک کیش

هفته هجدهم
پنجشنبه۲۳/۱۰/۹۵

هنوز هستیم و شاید قرن‌ها بمانیم
مشاهده خبر...

آینده سازان برق جدید- نماینده یاسوج(زاگرس) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سعادت شهر
شهرباران تهران-  کارون(اروندخرمشهر)خوزستان – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه الیاف تهران
نفت و گاز گچساران- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت  گچساران
کیمیافرآیند تهران-  گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اتکا  تهران
بعثت کرمانشاه- شهرداری اراک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  انقلاب  کرمانشاه
نفت امیدیه – شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  نفت ۱  امیدیه
دوشنبه ۲۷/۱۰/۹۵
آلومینیوم هرمزگان –  شهرداری تبریز – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
کارا شیراز – شاهین توسعه(بانی گستر) کیش- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  بعثت  شیراز
شهید کریمی جویبار  استقلال آبی ب تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدا واسوکلا جویبار

هفته نوزدهم
سه شنبه۲۸/۱۰/۹۵
قشقایی شیراز – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه  شیراز
شهرداری اراک- آینده سازان برق جدید  – ساعت ۱۴- ورزشگاه ۵ مرداد اراک
نماینده یاسوج(زاگرس)- نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   تختی یاسوج
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)-  شهرباران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   تختی اصفهان
شهبازنوژان البرز-  کیمیافرآیند تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سه شنبه۲۸/۱۰/۹۵  کارون(اروندخرمشهر)- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  نفت وگاز اروندانخرمشهر 

هفته بیستم
دوشنبه۴/۱۱/۹۵
آینده سازان برق جدید- بعثت کرمانشاه  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  سعادت شهر
نفت و گاز گچساران-گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدای نفت  گچساران
کیمیافرآیند تهران-نماینده یاسوج(زاگرس) – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اتکا  تهران
شهرباران تهران- شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  الیاف  تهران
نفت امیدیه- شهرداری اراک  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   نفت ۱  امیدیه
فولادنوین اهواز- کارون(اروندخرمشهر)  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

هفته بیست و یکم
شنبه ۹/۱۱/۹۵
شهرداری اراک –  کیمیا فرآیند تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  ۵ مرداد اراک
بعثت کرمانشاه-  نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  انقلاب کرمانشاه
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)- فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  تختی  اصفهان
شهبازنوژان البرز-  نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   متعاقبا اعلام می گردد
نماینده یاسوج(زاگرس)- شهرباران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  تختی یاسوج
کارون(اروندخرمشهر)- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   نفت وگازاروندان خرمشهر

لینک کوتاه : https://www.sardarjonoub.ir/?p=5843

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.