کد خبر:2229
پ
۸۱۸۲۱۷۷۴-۷۰۲۷۲۲۳۷

برنامه هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور + نتایج کامل هفته اول

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،هفته دوم مسابقات گروهی لیگ دسته سوم فوتبال کشور از روز دوشنبه ۱۱ آبان از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می گردد. برنامه هفته دوم این مسابقات به شرح زیر است: هفته دوم-دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴-ساعت ۱۴:۳۰  شیرین فراز آق قلا-مهیا محراب سوادکوه-ورزشگاه آزادی گرگان غدیر همای قم-شهرداری قوچان-ورزشگاه حیدریان قم […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،هفته دوم مسابقات گروهی لیگ دسته سوم فوتبال کشور از روز دوشنبه ۱۱ آبان از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می گردد.

برنامه هفته دوم این مسابقات به شرح زیر است:

هفته دوم-دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴-ساعت ۱۴:۳۰ 
شیرین فراز آق قلا-مهیا محراب سوادکوه-ورزشگاه آزادی گرگان
غدیر همای قم-شهرداری قوچان-ورزشگاه حیدریان قم
کاوه پارسا ورامین-مقاومت نوین ساری-ورزشگاه تختی ورامین
عمران شهرداری ساری-پیروزی گرمسار-ورزشگاه شهدا ساری
فجر میثاق کرج-عقاب تهران-ورزشگاه شریعتی کرج
شهرداری لاهیجان-شهرداری لنگرود-ورزشگاه تختی لاهیجان
کیمیا فرآیند تهران-استقلال قائمشهر-ورزشگاه سهند تهران
فرهنگ بیله سوار-پرواز زنجان-ورزشگاه تختی بیله سوار
دریای بابل-نفتون تهران (تهران مبدل)-ورزشگاه هفت تیر بابل
شهرداری رودسر-پارس تهران-ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
آبی پوشان گیلانغرب-آبیدر سنندج-ورزشگاه شهدا گیلانغرب
بهره برداری مترو تهران-استقلال ملاثانی-ورزشگاه هویزه تهران
شهرداری مریوان-شهرداری بناب-ورزشگاه زاگرس مریوان
پرسپولیس دره شهر-شهرداری مهاباد-ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهرداری فیرورق خوی-استقلال جنوب تهران –ورزشگاه چمران خوی
صفاهان اصفهان-جنوب سوسنگرد-ورزشگاه تختی اصفهان
پارسه هلیساد بختیاری-آلومینیوم نوین اراک-ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ابوذر باشت-استقلال شوشتر-ورزشگاه تختی باشت
اتحاد الشتر-بهزیستی خرم آباد-ورزشگاه خلیل ارکیا الشتر
هلال احمر ساوه-پتروشیمی جم خورموج-ورزشگاه چمران ساوه
مس نوین کرمان-شهرداری بادرود-ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
قشقایی شیراز-سنگ آهن بافق-ورزشگاه برق شیراز
ساعت ۱۴:۴۵
خلیج فارس خونسرخ-پارسه شیراز-ورزشگاه تختی بندرعباس
سه شنبه ۱۲ آبان ۹۴ –ساعت ۱۴:۳۰ 
پارسیان اسطوره تهران-شهرداری اسلامشهر-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
پدیده تات تاکستان-چوکای تالش-ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان
شهرداری همدان-استقلال میانرود-ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
اداره ورزش سراوان-پرسپولیس زاهدان-ورزشگاه شهید حسین بر سراوان
فجر شهرضا-استقامت یزد-ورزشگاه تختی شهرضا
ساعت ۱۴:۴۵
شاهین ماهشهر-امید پیروزی نجف آباد-ورزشگاه شهدا ماهشهر
هلال احمر کیش-ایثار جیرفت-ورزشگاه المپیک کیش

 

مصاحبه با عقیل یزدان پناه،نایب رئیس اتحادیه مشاورین املاک شیراز
مشاهده خبر...

همچنین نتایج کلی هفته اول مسابقات گروهی لیگ دسته سوم فوتبال کشور از قرار زیر است:

نتایج هفته اول –دوشنبه ۴ آبان ۹۴- ساعت ۱۴:۳۰
پیروزی گرمسار ۲ – ۳ شیرین فراز آق قلا
مهیا محراب سوادکوه ۱ – ۰ غدیر همای قم
مقاومت نوین ساری ۰ – ۰ فجر میثاق کرج
شهرداری قوچان ۰ – ۱ کاوه پارسا ورامین
پرواز زنجان ۱ – ۴ شهرداری رودسر
شهرداری لاهیجان-کیمیا فرآیند تهران
پارس تهران ۶ – ۰ پدیده تات تاکستان

استقلال جنوب تهران ۱ – ۰ بهره برداری مترو تهران
شهرداری بناب ۲ – ۲ آبیدر سنندج

شهرداری مهاباد ۳ – ۱ آبی پوشان گیلانغرب

بهزیستی خرم آباد ۲ – ۰ ابوذر باشت
هلال احمر ساوه ۰ – ۰ شاهین ماهشهر
امید پیروزی نجف آباد ۱ – ۱ صفاهان اصفهان
سنگ آهن بافق ۱ – ۱ پارسه شیراز
ایثار جیرفت ۱ – ۶ خلیج فارس خونسرخ
جنوب سوسنگرد ۲ – ۲ اتحاد الشتر
استقلال شوشتر ۲ – ۰ پارسه هلیاد بختیاری
پتروشیمی جم خورموج ۱ – ۲ آلومینیوم نوین اراک
قشقایی شیراز ۱ – ۱ مس نوین کرمان 
سه شنبه ۵ آبان ۹۴ -ساعت ۱۴:۳۰
استقلال میاندورود ۱ – ۲ عمران شهرداری ساری
شهرداری اسلامشهر-عقاب تهران
شهرداری لنگرود-چوکای تالش
استقلال قائمشهر ۰- ۰ دریای بابل (شهدای بابلسر)
نفتون تهران (تهران مبدل )-فرهنگ بیله سوار
استقلال میانرود-پرسپولیس دره شهر
استقلال ملاثانی ۱ – ۱ شهرداری همدان
شهرداری مریوان ۱ – ۰ شهرداری فیرورق خوی
استقامت یزد ۱ – ۰ اداره ورزش سراوان
شهرداری بادرود-فجر شهرضا
پرسپولیس زاهدان-هلال احمر کیش

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید