کد خبر:8170
پ
۲۷۹۱۶

برند قشقایی موفق به کسب لوح تقدیر شد

مراسم روز استاندارد با حضور مسئولان استان فارس در هتل شیراز برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقای و به نقل از پیام خبر، در این مراسم مسئولان استان فارس علاوه بر تاکید بر استفاده از مصالح استاندارد خواستار توجه بیشتر به مقوله استاندارد در زندگی روزمره شدند. در این مراسم از واحدهای نمونه […]

مراسم روز استاندارد با حضور مسئولان استان فارس در هتل شیراز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقای و به نقل از پیام خبر، در این مراسم مسئولان استان فارس علاوه بر تاکید بر استفاده از مصالح استاندارد خواستار توجه بیشتر به مقوله استاندارد در زندگی روزمره شدند.

در این مراسم از واحدهای نمونه برتر استان فارس که موفق به دریافت لوح استاندارد شده بود نیز تقدیر شد از جمله شرکت‌هایی که موفق شد که تندیس استاندارد را دریافت کنند؛ گروه تولیدی قشقایی است که برای نخستین بار در استان فارس تولید تیرچه و بلوک قشقایی لوح استاندارد را تحویل گرفته است.

غلامعباس نوذری مدیر برند قشقایی در این باره، گفت: هدف ما از تولید کالای استاندارد کمک به عمران و آبادی ایران زمین به صورت عملی و نه در شعار است.

وی در ادامه عنوان کرد: هم اکنون ما توان تولید روزانه ۶۰۰۰عدد بلوک دیواری و ۳۰۰۰عدد بلوک سقفی ‌و۱۵۰۰متر تیرچه را با نشان استاندارد داریم که بر اساس آخرین استانداردهای ایران تولید می شود.

مدیر برند قشقایی افزود: هدف اصلی ما تولید مصالح بر اساس استاندارد و کیفیت کالاست و توان تولید در سه شعبه مختلف در منطقه دوکوهک و ‌گلستان شمالی را داریم که ازسفارش مشتریان عزیز تا تحویل درمحل ظرف مدت ۲۴ ساعت در همه نقاط استان فارس به مشتریان تحویل دهیم.

وی افزود: از جمله اهداف ما برای آینده تولید تیرچه و بلوک و مصالح ساختمانی برای استان های همجوار است.

توقف استقلال مقابل قشقایی شیراز
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید