کد خبر:4033
پ
IMG-20160503-WA0008

برپایی نمایشگاه صنایع دستی قشقایی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،به مناسبت هفته معلم نمایشگاه صنایع دستی قشقایی به همت انجمن دانشجویان قشقایی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز برگزار گردید. به گزارش سردار جنوب،غرفه ی صنایع دستی و محصولات فرهنگی قوم قشقایی به همت انجمن دانشجویان قشقایی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز (تربیت معلم سابق آباریک) با […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،به مناسبت هفته معلم نمایشگاه صنایع دستی قشقایی به همت انجمن دانشجویان قشقایی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز برگزار گردید.

به گزارش سردار جنوب،غرفه ی صنایع دستی و محصولات فرهنگی قوم قشقایی به همت انجمن دانشجویان قشقایی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز (تربیت معلم سابق آباریک) با هدف ترویج آداب و رسوم قوم قشقایی برگزار گردید.همچنین با توجه به مصادف شدن این نمایشگاه با هفته معلم مراسم بزرگداشت استاد محمد بهمن بیگی بنیانگذار آموزش عشایر کشور نیز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش فارس،مسئولین و دانشجویان برگزار شد.

در ادامه تصاویر زیبای این نمایشگاه صنایع دستی و فرهنگی قشقایی را که به همت جوانان دانشجوی قشقایی برپا گردیده است را میتوانید مشاهده فرمایید.

نقوش قالی‌های قشقایی به ˝فراموش‌خانه˝ آمد/نمایش زن در نقوش قشقایی
مشاهده خبر...
کلیدواژه : بهمن بیگیقشقایی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • حسین ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ / ۵:۵۱ ب٫ظ
    0 0

    آفرین این رنگ واین پرچم (بایداق )قشقایی است برای حفظ آن باید تیم قشقایی نماد آن را بر روی لباسهای خود داشته باشد تا اقوام همسایه نتوانند این نماد را از قشقایها بگیرند خواهشمندیم اطلاع رسانی کنید تا تیم محبوب قشقایی این پرچم را بر روی پیراهن خود داشته باشند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید