کد خبر:6524
پ
IMG-20170216-WA0005

بیوگرافی بازیکن قشقایی تیم استقلال تهران

به گزارش سردار جنوب،نیما ایوبی ایوبلو متولد ۲۴ تیرماه ۱۳۷۶ فرزند جواد ایوبی در روستای آبشیرین- بی بی جان آباد می باشد.فوتبال را از زمین های خاکی و کوچه پس کوچه های این روستا شروع کرد.در همان کودکی بود که در تست های انتخابی تیم نونهالان نفت وگاز گچساران شرکت کرد و موفق شد نظر […]

به گزارش سردار جنوب،نیما ایوبی ایوبلو متولد ۲۴ تیرماه ۱۳۷۶ فرزند جواد ایوبی در روستای آبشیرین- بی بی جان آباد می باشد.فوتبال را از زمین های خاکی و کوچه پس کوچه های این روستا شروع کرد.در همان کودکی بود که در تست های انتخابی تیم نونهالان نفت وگاز گچساران شرکت کرد و موفق شد نظر مربی سخت کوشی چون آقای عبدالله نژاد رو جلب کند و گام های اولیه خود در فوتبال را در این تیم بردارد. پیشرفت روزبه روز این کودک فوتبالی خانواده خود را بر آن داشت تا با مهاجرت به شهرستان گچساران زمینه پیشرفت این بازیکن مهیا تر از قبل شود.

تیم نوجوانان و جوانان نفت وگاز گچساران تیم های بعدی نیمای فوتبال دوست بود و توانست در این رده ها الفبای فوتبال خود را زیر نظر آقایان حسن کیامرثی و امیر حمزه ناظری که سابقه دیرینه ای در تربیت بازیکنان شهرستان گچساران دارند،یاد بگیرد. همچنین تمرینات اختصاصی و فوق برنامه خود را هم زیر نظر آقای شاپور عبدالخانی سرمربی تیم آتاک گچساران پشت سر گذاشت.
در شهریور ماه سال۹۳ با عقد قرار دادی سه ساله به تیم لیگ برتری جوانان حافظ شیراز پیوست و بعد از گذشت تنها یک فصل حضور در این تیم شیرازی نظر استعداد یاب های تیم پر هوادار پایتخت نشین یعنی استقلال تهران را به خود جلب کرد و به درخواست سرمربی وقت تیم امید استقلال تهران آقای علی سامره و اخذ رضایت نامه از تیم حافظ شیراز در تمرینات و تست های پزشکی استقلال شرکت کرد و به عضویت این تیم در آمد.
در حال حاضر نیز همراه تیم امید استقلال تهران در لیگ برتر امیدهای تهران پا به توپ است.
گفتنیست در پاییز گذشته این بازیکن گچسارانی با درخشش در خط دفاع تیم خود و انتخاب شدن بعنوان بهترین دفاع لیگ امیدهای تهران آنهم بصورت چندین هفته متوالی با پیشنهاداتی از تیم های نایمخن هلند و دینامو تفلیس گرجستان روبرو شد که به دلیل داشتن قرارداد با تیم استقلال تهران و همچنین خدمت مقدس سربازی،قصد دارد فوتبال خود را در داخل کشور ادامه دهد.

تیم قشقایی شیراز با جام حذفی فوتبال خداحافظی کرد
مشاهده خبر...

برای این بازیکن جوان و آینده دار آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

IMG-20170216-WA0007 IMG-20170216-WA0006 IMG-20170216-WA0005

کلیدواژه : قشقایی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • قشقایی ۵ اسفند ۱۳۹۵ / ۰:۵۲ ق٫ظ
    0 0

    سلام
    مطلب از جایی کپی نشده دوست عزیز!
    مطالب کپی شده از وبسایت های دیگر حتما نقل قول می گردند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید