کد خبر:3229
پ
۲۰۱۵۱۲۱۳۱۳۱۷۲۷_A000

تریم‌های جدید نیسان قشقایی ۲۰۱۶

به گزارش گروه اقتصاد، کراس اوور جمع و جور نیسان، یعنی مدل قشقایی، تغییرات مختلفی در ادامه حیات نسل دوم خود و مدل ۲۰۱۶ تجربه کرده است. این خودرو یکی از خودروهای پر فروش و محبوب بازار اروپا است که در تأسیسات نیسان در ساندرلند انگلیس ساخته می‌شود. با توجه به عرضه تازه نسل جدید […]

به گزارش گروه اقتصاد، کراس اوور جمع و جور نیسان، یعنی مدل قشقایی، تغییرات مختلفی در ادامه حیات نسل دوم خود و مدل ۲۰۱۶ تجربه کرده است. این خودرو یکی از خودروهای پر فروش و محبوب بازار اروپا است که در تأسیسات نیسان در ساندرلند انگلیس ساخته می‌شود.
با توجه به عرضه تازه نسل جدید در سال ۲۰۱۴، نباید در مدل ۲۰۱۶ انتظار تغییرات بزرگی در این خودرو را داشت و در عوض‌تریم ها و امکانات آن کمی تغییر نموده‌اند.
تریم داخلی قشقایی از نوع N-Connecta است که جایگزین‌تریم های n-tec و n-tec+ شده است. این تریم قشقایی یک رده پایین‌تر از تریم Tekna بوده و شامل پک‌های Heat، Comfort و Executive است که به ترتیب دارای قیمت‌هایی ۲۵۰ پوند، ۵۵۰ پوند و ۱۵۰۰ پوند است. رینگ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی هم به شکل استاندارد بر روی مدل ۲۰۱۶ بدون هزینه اضافی نصب شده است.
تریم رده پایین Visia & Acenta می‌تواند به پک اسمارت ویژن مجهز شود که شامل قابلیت‌های تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، دستیار نور بالای هوشمند، هشدار تعویض لاین، ترمز اضطراری، سنسورهای پارک جلو و عقب و آینه عقب ضد خیره‌کنندگی است که می‌بایست ۴۹۵ پوند بابت خرید این پکیج هزینه انجام شود.

به گزارش بولتن نیوز، درتریم Acenta این خودرو با پکیج Premium عرضه می‌شود که شامل رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، آینه‌های تاشوی برقی، پکیج Comfort و پکیج Tech است. پکیج Comfort قیمت ۵۵۰ پوندی دارد که شامل سقف شیشه‌ای پانوراما و ریل‌های سقفی است. پکیج Tech قیمتی معادل با ۷۵۰ پوند دارد که شامل امکاناتی همچون صفحه نمایشگر لمسی ۷ اینچی با برنامه کاربری NissanConnect، قابلیت پخش CD، Aux، پخش موزیک با Blutooth، USB، دوربین دید از عقب و نصب برنامه‌های گوشی تلفن هوشمند است.
درتریم Tekna از رینگ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی به شکل استاندارد استفاده می‌شود. همچنین از ترکیب چرم خاکستری و سیاه رنگ برای تریم فضای داخلی استفاده شده که موجب شده ۴۹۵ پوند به قیمت خودرو اضافه شود همچنین از سقف شیشه‌ای پانوراما به قیمت ۴۰۰ یورو استفاده شده است.
درتریم های Tekna و N-Connecta از سیستم تعلیق چند میله‌ای به شکل استاندارد استفاده شده است و همچنین ظرفیت باک بنزین این مدل از ۵۵ لیتر به ۶۵ لیتر افزایش یافته است.

بیوگرافی نقاش چیره دست قشقایی(دکتر حسن بهادری کشکولی)
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید