کد خبر:6378
پ
img_20170106_010609

توبیخ کتبی برای مهدی فروردین،مربی تیم قشقایی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در دیدار تاریخ۲۰/۱۰/۹۵دو تیم شهرداری ماهشهر و شهرداری ارومیه، تیم شهرداری ماهشهر به دلیل دارا بودن ۵ بازیکن اخطاری به ۲۰میلیون ریال جریمه نقدی و امیر خلیفه اصل مربی تیم شهرداری ماهشهر به دلیل اعتراض و ورود به زمین مسابقه که منجر […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در دیدار تاریخ۲۰/۱۰/۹۵دو تیم شهرداری ماهشهر و شهرداری ارومیه، تیم شهرداری ماهشهر به دلیل دارا بودن ۵ بازیکن اخطاری به ۲۰میلیون ریال جریمه نقدی و امیر خلیفه اصل مربی تیم شهرداری ماهشهر به دلیل اعتراض و ورود به زمین مسابقه که منجر به اخراج وی شد به استناد بند ۵ ماده ۶۹ آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

در دیدار تیم های نفت و گاز گچساران و قشقایی شیراز مورخ ۲۳/۱۰/۹۵، مهدی فروردین مربی تیم قشقایی شیراز، به علت اعتراضات مکرر که سبب تشنج در ورزشگاه و اخراج وی شد،به استناد بند۵ماده۶۶ آیین نامه انضباطی، به توبیخ کتبی محکوم شد.

در دیدار تیم های هف سمنان و پاس همدان مورخ ۲۰/۱۰/۹۵، مهدی محمدزاده بازیکن تیم پاس همدان، به دلیل ضربه زدن با دست به صورت بازیکن تیم مقابل که منجر به اخراج وی شد،به استناد بند۱ماده۶۶ آیین نامه انضباطی، به ۲جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و پرداخت مبلغ ۱۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدارمورخ ۲۳/۱۰/۹۵ تیم های بعثت کرمانشاه و شهرداری اراک، حسین عبدی مربی تیم شهرداری اراک و مهرداد نورافزا مربی تیم بعثت کرمانشاه، به علت ورود بدون مجوز به زمین مسابقه که منجر به اخراج آنان شد، به استناد بند۵ماده۶۶ آیین نامه انضباطی، به توبیخ کتبی محکوم شدند.

در دیدارمورخ ۲۰/۱۰/۹۵ تیم های شهرداری تبریز و کاسپین قزوین، رضا جعفری متصدی تدارکات تیم کاسپین قزوین به دلیل اعتراضات مکرر به تصمیمات داوری که منجر به اخراج وی شد، به استناد بند۵ماده۶۶ آیین نامه انضباطی، به تذکر کتبی محکوم شد.

بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و استاندار از کارگاه نقشین قشقایی
مشاهده خبر...

در دیدارتیم شهید کریمی جویبارو نفت نوین آبادان مورخ ۱۴/۱۰/۹۵، تیم نفت نوین آبادان به دلیل دارا بودن ۶ بازیکن اخطاری به ۲۴میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کلیه آرای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید