کد خبر:1443
پ
IMG-20150915-WA0094

تیم فوتبال جهانگیر خان قشقایی با شکست شهرداری منظریه به صدر جدول رفت.

به گزارش پایگاه خبری ،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از محمد حمزه ،تیم فوتبال جهانگیر خان قشقایی با شکست شهرداری منظریه به صدر جدول رفت. هفته سوم لیگ شهرضا با برگذاری تیم های حکیم جهانگیرخان قشقایی و شهرداری منظریه در ساعت ۹ صبح در استادیوم تختی شهرضا اغاز شد که در دقیقه ۳۰ از […]

به گزارش پایگاه خبری ،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از محمد حمزه ،تیم فوتبال جهانگیر خان قشقایی با شکست شهرداری منظریه به صدر جدول رفت.
هفته سوم لیگ شهرضا با برگذاری تیم های حکیم جهانگیرخان قشقایی و شهرداری منظریه در ساعت ۹ صبح در استادیوم تختی شهرضا اغاز شد که در دقیقه ۳۰ از یک ضربه ایستگاهی شهنام عاشوری گل اول را به ثمر رساند و با همین نتیجه نیمه اول به پایان رسید .
در نیمه دوم و دقیقه ۶۰ تیم شهرداری منظریه به گل رسید ، با حمله های متولی تیم جهانگیرخان در دقیقه ۷۵ حسین سهرابی گل دوم را به ثمر رساند . تیم شهرداری هم در دقیقه ۸۰ از یک صربه ایستگاهی به گل رسید وبازی را مساوی کرد .
دقیقه ۸۵ باشوت دیدنی حامد  سهرابی تیم جهانگیرخان به گل رسید و بازی با نتیجه ۳-۲ به پایان رسید و ۳ امتیاز حساس این بازی را کسب کرد و به صدر جدول در گروه خود رفت .
درضمن در دقیقه ۷۵ محسن سهرابی بازیکن تیم جهانگیر خان قشقایی اخراج شد .

بازی بعدی تیم حکیم جهانگیرخان قشقایی جمعه۱۱/۷/۹۴ ساعت ۱۳ در برابر تیم امید شهرضا میباشد .

محمد حمزه

گفتگوی اختصاصی با اولین بانوی فوتبالیست قشقایی در لیگ برتر
مشاهده خبر...
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی قشقایی ۵ مهر ۱۳۹۴ / ۶:۳۹ ب٫ظ
    0 0

    به امید پیروزی همه قشقایی ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید