کد خبر:2725
پ
IMG-20151207-WA0062

تیم قشقایی درروز کم فروغ مهاجمانش به تساوی رضایت داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ،دوتیم همشهری قشقایی و پارسه شیراز در چارچوب رقابت های  لیگ دسته  ۳کشور روز دوشنبه ۱۶اذر ماه٩۴ در ورزشگاه ایت الله دستغیب شیراز به مصاف هم رفتند. بازی به حملات پراکنده تیم قشقایی همراه بود که حاصلی در بر نداشت در طول نیمه، دو تیم بازی متعادلی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ،دوتیم همشهری قشقایی و پارسه شیراز در چارچوب رقابت های  لیگ دسته  ۳کشور روز دوشنبه ۱۶اذر ماه٩۴ در ورزشگاه ایت الله دستغیب شیراز به مصاف هم رفتند.
بازی به حملات پراکنده تیم قشقایی همراه بود که حاصلی در بر نداشت در طول نیمه، دو تیم بازی متعادلی ارائه کردند که بیشتر دقایق بازی در وسط زمین جریان داشت.
بهترین موقعیت گل این نیمه در دقایق اخر شکل گرفت که با خوش شانسی تیم پارسه ضربه ازاد مدافع تیم قشقایی  به تیر افقی دروازه نشست.
درنیمه مربیان تیم قشقایی بازی را بهتر اغاز کرد در همان دقایق ابتدایی صاحب بهترین موقعیت کل بازی گردید که بازیکن این تیم بعد از دریبل دروازه بان حریف در بین بهت و حیرت هواداران با غیرت تیم ، سخت ترین کار ممکن را انجام داد وتوپ را به خارج از چارچوب دروازه زد.
تیم قشقایی در این بازی چندین موقعیت صد درصد گل را با بی دقتی  مهاجمانش هدر داد.
مهاجمان تیم قشقایی دراین روز بسیار کم فروغ و سر درگم بودند وبازی شان چنگی به دل نزد تعویض دیر هنگام جلیل دوران سر مربی تیم هم نتوانست گره کور بازی را بگشاید  و نهایتا بازی با تساویی بدون گل به پایان رسید .این بازی دو اخطار در پی داشت  که سهم قشقایی یک کارت زرد بود  .
داور نیز قضاوت خوب و متعادلی داشت.نکنه قابل اشاره این بازی حضور هواداران پر شور و با غیرت تیم قشقایی نسبت به بازی های قبل بود که علارقم سردی هوا ۹۰دقیقه تیم محبوبشان را تشویق کردند

سولماز قشقایی دختر برتر بدمینتون خوزستان
مشاهده خبر...

خبرنگار :همت کاظمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید