کد خبر:5518
پ
۴a6cb2676103ac64f6315e961bb63b48_l

تیم قشقایی شیراز برابر اروند خرمشهر شکست خورد +جدول

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،تیم قشقایی شیراز در هفته هشتم رقابت های فوتبال دسته دوم کشور برابر تیم اروند خرمشهر شکست خورد تا در پایان هفته هشتم و با انجام هفت بازی و کسب ۵ امتیاز در رده دهم جدول قرار گیرد. به گزارش ایرنا در این بازی که عصر چهارشنبه در ورزشگاه حافظیه […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،تیم قشقایی شیراز در هفته هشتم رقابت های فوتبال دسته دوم کشور برابر تیم اروند خرمشهر شکست خورد تا در پایان هفته هشتم و با انجام هفت بازی و کسب ۵ امتیاز در رده دهم جدول قرار گیرد.

به گزارش ایرنا در این بازی که عصر چهارشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز در گروه یک برگزار شد، تیم میزبان در ادامه شکست هایش با نتیجه ۲ بر یک مغلوب اروند خرمشهر شد.
تیم فوتبال قشقایی شیراز که در رقابت های جام حذفی کشور با شکست تیم پرسپولیس شگفتی ساز شده بود در رقابت های لیگ دسته دوم کشور تاکنون نتایج خوبی کسب نکرده و اصغر اکبری سر مربی این تیم باید فکر اساسی کند.
در این بازی، ابتدا در دقیقه ۳۸ علی محمد چراغی برای تیم اروند گلزنی کرد و بازیکنان این تیم در نیمه اول با پیروزی به رختکن رفتند.
با شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۶ علی چابک برای تیم قشقایی گل زد اما در ادامه نیز تیم اروند برای رسیدن به صدر جدول بازی بهتری را ارائه داد و در دقیقه ۶۵ با ضربه علی بیگدلی موفق شد دروازه تیم میزبان را برای دومین بار باز کند و در نهایت تیم اروند با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد.
با پایان یافتن هفته هشتم این رقابت ها در گروه یک، تیم اروند با ۱۶ امتیاز صدرنشین ایست و تیم قشقایی هم با پنج امتیاز در رده دهم قرار دارد و خطر سقوط این تیم را تهدید می کند.

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور فصل ۹۶ -۹۵

تصاویر زنان عشایر قشقایی در روز‌های سخت کوچ
مشاهده خبر...
لیگ دسته ۲ گروه A
دی اسپورت بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ اروند خرمشهر ۸ ۵ ۱ ۲ ۱۴ ۹ ۵ ۱۶
۲ نفت امیدیه ۸ ۴ ۳ ۱ ۱۳ ۸ ۵ ۱۵
۳ برق نوین شیراز ۷ ۴ ۲ ۱ ۷ ۱ ۶ ۱۴
۴ نفت و گاز گچساران ۶ ۴ ۱ ۱ ۱۳ ۲ ۱۱ ۱۳
۵ بعثت کرمانشاه ۷ ۴ ۰ ۳ ۱۲ ۱۱ ۱ ۱۲
۶ سپهر نقش جهان ۸ ۳ ۳ ۲ ۸ ۹ ۱۲
۷ فولاد نوین اهواز ۷ ۳ ۲ ۲ ۱۳ ۱۱ ۲ ۱۱
۸ کیمیا فرایند تهران ۸ ۲ ۴ ۲ ۱۷ ۱۴ ۳ ۱۰
۹ زاگرس یاسوج ۷ ۲ ۲ ۳ ۶ ۸ ۸
۱۰ قشقایی شیراز ۷ ۱ ۲ ۴ ۷ ۱۰ ۵
۱۱ شهرداری اراک ۶ ۱ ۲ ۳ ۶ ۹ ۵
۱۲ شهر باران تهران ۶ ۱ ۰ ۵ ۵ ۱۳ ۳
۱۳ شهباز نوژان البرز ۷ ۱ ۰ ۶ ۲ ۱۸ -۱۶ ۳

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید