• برابر با : Tuesday - 26 September - 2023
کل اخبار 1617
0

جدیدترین آرای انضباطی رقابت‌های لیگ یک/ کمالوند و رافت محروم شدند

  • کد خبر : 12023
  • 08 اردیبهشت 1401 - 18:49
جدیدترین آرای انضباطی رقابت‌های لیگ یک/ کمالوند و رافت محروم شدند

کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم های لیگ دسته اول فوتبال صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آرای خود را درمورد رقابت‌های لیگ دسته اول به شرح زیر اعلام کرد:

دیدار تیم های استقلال خوزستان و ماشین سازی تبریز که قرار بود روز ۱۲ فروردین ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم ماشین سازی تبریز برگزار نشد. بر همین اساس تیم ماشین سازی تبریز سه بر صفر بازنده شد و باید ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند ( این رای قابل تجدید نظر است)

*مسابقه تیم های استقلال ملاثانی و مس کرمان در حالی برگزار شد که ابراهیم اشکش، سرمربی تیم استقلال ملاثانی به دلیل بدرفتاری با داور، از زمین بازی اخراج شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* تیم استقلال ملاثانی به دلیل داشتن ۹ بازیکن اخطاری باید ۱۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* باشگاه استقلال ملاثانی نیز به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به داور، پرتاب بطری، رفتار غیرورزشی دو نفر از آنان در راهروی منتهی به رختکن داوران و خودداری تیم منتسب از معرفی افراد خاطی، به برگزاری یک مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگران و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*در دیدار تیم های قشقایی شیراز و ماشین سازی تبریز تخلفاتی از سوی سید محمد ابوترابی، بازیکن تیم ماشین سازی مبنی بر بدرفتاری نسبت به بازیکن تیم مقابل و داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و ۱۰۰ میلیون جریمه نقدی باید پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

* تیم ماشین سازی تبریز به دلیل داشتن ۸ بازیکن اخطاری باید ۱۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*تیم فوتبال خیبرخرم آباد به دلیل پرتاب بطری آب و فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه و ورود یکی از تماشاگران به زمین بازی که موجب وقفه در دیدار این تیم با تیم شمس آذر قزوین شد، باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. درصورت تکرار تصمیمات شدیدتری از سوی کمیته انضباطی اعمال می شود.

مشاهده خبر...
شروط جدید دولت برای معافیت سربازان غایب + نرخ جریمه‌ ها

*مسابقه تیم های استقلال ملاثانی و خیبر خرم اباد برگزار شد که تیم استقلال ملاثانی به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۱۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* لفته حمیدی، مربی تیم استقلال ملاثانی به دلیل رفتار غیرورزشی که منجر به اخراجش شد، با توبیخ کتبی کمیته انضباطی مواجه شد.

* ابراهیم میرزاپور، مربی تیم خیبر خرم آباد به دلیل بدرفتاری با داور بازی، اخراج شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مهرداد خادمی، تدارکات تیم خیبر خرم آباد به دلیل بدرفتاری نسبت به تیم داوری و تکرار تخلفات، به سه جلسه از همراهی و ورود به ورزشگاه های محل برگزاری تیم خود محروم شد. وی باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* همچنین فراز کمالوند، سرمربی تیم خیبر خرم آباد به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت ۶ ماه و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

* سیامک کوهگردزاده، مدیر رسانه ای تیم خیبر خرم آباد نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم خیبر خرم آباد به دلیل بدرفتاری یکی از افراد وابسته به تیم و فحاشی وی به نماینده علیرغم حضور نیروی انتظامی و خودداری باشگاه خیبر خرم آباد از معرفی وی، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مشاهده خبر...
اولین حرکت جمعی قشقایی ها

*دیدار تیم های ملوان بندر انزلی و شهرداری آستارا برگزار شد و از سوی بابک پورغلامی، مربی تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی نسبت به سرمربی تیم حریف که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* پایان رافت، سرمربی تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری نسبت به تیم حریف که منجر به اخراجش شد و استفاده از الفاظ نامناسب بعد از پایان بازی، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه ملوان انزلی به دلیل تخلفات تماشاگران و حضور افراد منتسب به میزبان در کنفرانس خبری و بدرفتاری نسبت به مربی تیم مقابل ، به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی و ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*در دیدار تیم های فوتبال رایکا بابل و شهرداری همدان، حمید یادگاری مربی تیم شهرداری همدان به دلیل بدرفتاری نسبت به داور مسابقه که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

* همچنین فرهان حسینی، عکاس تیم رایکا بابل به دلیل بدرفتاری با داور به دو جلسه از همراهی تیم و ورود به محل برگزاری مسابقات و ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

انتهای پیام/

 


این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
لینک کوتاه : https://www.sardarjonoub.ir/?p=12023

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.