کد خبر:4330
پ
IMG_20160531_125127

جشنواره موسیقی قشقایی به نفع ایتام برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،روز یکشنبه نهم خرداد ۱۳۹۵ شهرستان امیدیه پذیرای هنرنمایی هنرمندان قشقایی بود. به گزارش سردار جنوب،موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس ع قشقاییهای امیدیه در حرکتی انسان دوستانه و خداپرستانه اقدام به برپایی جشنواره موسیقی قشقایی و درآمد حاصله را تماما صرف ایتام و بی سرپرستان نمود . در این […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،روز یکشنبه نهم خرداد ۱۳۹۵ شهرستان امیدیه پذیرای هنرنمایی هنرمندان قشقایی بود.
به گزارش سردار جنوب،موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس ع قشقاییهای امیدیه در حرکتی انسان دوستانه و خداپرستانه اقدام به برپایی جشنواره موسیقی قشقایی و درآمد حاصله را تماما صرف ایتام و بی سرپرستان نمود .
در این جشنواره باشکوه هنرمندان خوش صدا و بنامی چون علی جباری و علی یزدان پناه با اجرای زیبای خود چنان وجدی بوجود آوردند که حاضرین در سالن با دست و کل زدن زیبایی این جشن را دو چندان کردند.
حضور اساتید ارزشمند ایل چون استاد اسداله مردانی با سخنرانی و استاد قدمعلی بهرامی با سرودن اشعار زیبا و همچنین اجرای شعر استاد غلام رستمی با همراهی و تک نوازی فرزند نام آورش کمیل رستمی در عرصه ورزش کشور و آسیا رنگین کمانی از هنر اصیل قشقایی فضای جشنواره را زیبایی خاصی بخشید.
گروه آغیرائل خاطره انگیزترین اجرای خود را با حضور
نوازنده ویلن ؛بهنام مهدی علمدارلو
نوازنده گیتار ؛ سامان زاهدی
نوازنده تار ؛ اسماعیل اژدری
نوازنده کمانچه ؛ فرهاد رنجبر
نوازنده سه تار ؛ کمیل رستمی
نوازنده دف ؛ معبود دهباشی
و نوازنده نقاره ؛ کامران اژدری برای حاضرین بوجود آوردند.
شایان توجه است این جشنواره با همت موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس ع قشقاییهای امیدیه برپا تا با فروش بلیط و درآمد حاصله آنرا صرف امر خداپسندانه ی کمک به ایتام و بی سرپرستان نمایند.

حمزه رزمجویی،یار دیرین استاد بهمن بیگی دار فانی را وداع گفت
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • سلام با تشکر از مردم فهیم آغاجاری و امیدیه _قاسم چهارده چریکی ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ / ۷:۵۷ ب٫ظ
  0 0

  جشنواره خوب و آبرومندی بود من تشکر می کنم از همه مردم و مسئولین فهیم شهرستان آغاجاری و امیدیه
  موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس قشقاییهای امیدیه همچنین در همین راستا اقدام به تشکیل کلاس آموزش زبان ترکی قشقایی نموده است که کلیه درآمدهای حاصله صرف امور خیریه و کمک به ایتام و مستمندان می شود.

 • علی محمدی ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ / ۹:۲۵ ب٫ظ
  0 0

  سلام و سپاس از حضور گسترده مردم غیور قشقایی،شهرستان آغاجاری،امیدیه،میانکوه،اهواز،ماهشهر و…

 • حمید ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ / ۶:۱۰ ق٫ظ
  0 0

  دمتون گرم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید