• برابر با : Friday - 24 June - 2022
0

جوابیه خبرنامه قشقایی به توهین مدیریت باشگاه قشقایی به این وبسایت و عوامل آن

  • کد خبر : 4208
  • 30 اردیبهشت 1395 - 1:32
جوابیه خبرنامه قشقایی به توهین مدیریت باشگاه قشقایی به این وبسایت و عوامل آن

به گزارش سردار جنوب،مدیریت باشگاه تیم فوتبال قشقایی پس از درج خبری در کانال تلگرام سردار جنوب اقدام به نشر مطلبی توهین آمیز در فضای مجازی کرده و وبسایت هایی غیر از قشقایی آنلاین و ائل سون را وبسایت های قارچ گونه و بی غیرت در امر حمایت از قشقایی خطاب می کند.این امر باعث […]

به گزارش سردار جنوب،مدیریت باشگاه تیم فوتبال قشقایی پس از درج خبری در کانال تلگرام سردار جنوب اقدام به نشر مطلبی توهین آمیز در فضای مجازی کرده و وبسایت هایی غیر از قشقایی آنلاین و ائل سون را وبسایت های قارچ گونه و بی غیرت در امر حمایت از قشقایی خطاب می کند.این امر باعث گردید تا مدیریت پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی توضیحاتی در خصوص این موضوع ارائه نماید که در ادامه میتوانید مطالعه فرمایید.

بسمه تعالی

سپاس خدایی را که جان در بدنمان و ایمانی در دلهایمان نهاد تا بدون هیچگونه تعلق خاطر مادی،سیاسی و حزبی قدم در راه فرهنگ قوم شریف قشقایی برداریم

متاسفانه امروز عصر بعد از بازی دو تیم قشقایی شیراز و خلیج فارس بندرعباس و همچنین بازی دو تیم برق شیراز و شهرداری فیروزآباد که اقدام به درج خبر نتایج بازی طبق منوال گذشته در سردار جنوب نمودیم،از طریق چندین گروه شاهد توهینی آشکار به عوامل وبسایت سردار جنوب شدیم که از سوی مدیریت باشگاه قشقایی،روح الله نجف پور منتشر گردید.با توجه به مطمئن شدن از خطابه قرار گرفتن این سایت لذا به جهت تنویر افکار عمومی از طریق تصاویری که پیوست گردیده توضیحاتی را ارائه خواهم داد  تا کسانی که فرزندان قشقایی را به بی غیرتی خطاب می کنند بدانند که کاملا در اشتباهند و ?بی غیرتان و ضربه زنندگان واقعی به قشقایی چه کسانی هستند?

 

Untitled-3photo_2016-05-18_23-49-37 photo_2016-05-18_23-49-43 photo_2016-05-18_23-54-53

در تصویر پیوست شده اول مشاهده می کنید که خبر تساوی دو تیم قشقایی و خلیج فارس در ساعت ۷:۳۸ درج گردیده و در ساعت ۷:۴۱ نیز خبر پیروزی تیم برق شیراز در برابر شهرداری فیروزآباد منتشر می گردد و با توجه به اعلام نشدن نتایج بازی های دیگر و صدرنشینی دو تیم قشقایی شیراز و برق شیراز اعلام می گردد که دو تیم یکه تاز لیگ دسته سوم،تیم های برق و قشقایی می باشند.

مشاهده خبر...
اجرای زنده گروه سرود یاشیل در جشن بهمن

در ساعت ۸:۲۶ دقیقه پس از دریافت آخرین اخبار از نتایج بازی ها و تغییرات جدول،تصویر جدول لیگ سه در کانال قرار گرفته و اعلام می گردد که قشقایی همچنان در صدر لیگ دسته سوم کشور قرار دارد.

اما در ساعت ۸:۵۰ دقیقه در گروه هواداران قشقایی،مدیریت باشگاه قشقایی شروع به تخریب عوامل سایت سردار جنوب کرده و ابتدا با کنایه ای اعلام می دارد که با توجه به تک امتیاز تیم ملی حفاری اهواز از هفته گذشته،هم اکنون تیم برق شیراز به رده چهارم لیگ رفته و برای کسانی که بخاطر پیروزی برق خوشحال بودند متاسفم.

اما تاسف بر انگیزترین قسمت این ماجرا زمانی است که آقای نجف پور پا را فراتر گذاشته و بدون در نظر گرفتن حمایت های عوامل تیم خبری سردار جنوب از تیم قشقایی شیراز در گذشته و حال،تنها دو وبسایت قشقایی آنلاین و ائل سون را حامی واقعی تیم فوتبال قشقایی شیراز اعلام کرده و مابقی سایتهای قشقایی را به قارچ گونه هایی تشبیه می کند که فقط به دنبال شکست تیم قشقایی شیراز هستند و آنها را بی غیرتانی می نامد که از باخت تیم فیروزآباد خوشحال می شوند.

این کلیات ماجرا می باشد و اما حال با توجه به موارد ذکر شده سوالاتی در ذهن خطور می کند که جواب آنها را به شما مخاطبان و یا جوابیه مدیریت باشگاه قشقایی می سپارم.

؟ در اولین متن منتشر شده از آقای نجف پور ذکر شده است که عوامل سایت سردار جنوب از پیروزی برق شیراز خوشحال شده اند!! باید پرسید آیا درج خبر پیروزی برق شیراز در برابر شهرداری فیروز آباد از سوی یک وبسایت خبری نشان از خوشحالی یا ناراحتی است؟!

؟ در متن دوم منتشر شده از آقای نجف پور عنوان گردیده که غیر از سایتهای قشقایی آنلاین و ائل سون،وبسایت های دیگر (قارچ گونه قشقایی) منتظر خبر شکست قشقایی شیراز هستند!! حال لطفا می شود دلالت این موضوع را مطرح نموده و بفرمایید بیشترین پوشش خبری و حمایت از تیم قشقایی را تا کنون چه کسانی انجام داده اند؟! مگر نه این است که عوامل تیم خبری سردار جنوب چنین کردند؟!

مشاهده خبر...
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و استاندار از کارگاه نقشین قشقایی

؟ در قسمت بعد آقای نجف پور عنوان می کنند که چقدر باید شاهد بی غیرتی باشیم که از باخت فیروزآباد ناراحت شویم.هرچند هنوز هم این یک علامت سوال برای ما می باشد که چگونه مدیریت باشگاه قشقایی از درج این خبر پی به خوشحالی ما از شکست شهرداری فیروز آباد  برده اند…!!! اما سوال اصلی اینجاست آیا حتی اگر از شکست تیمی کسی خوشحال شود نشان از بی غیرت اوست؟! آیا بی غیرتی را از نگاه واژه شناسی تا کنون معنی کرده اید؟ آیا درج یک خبر اعلان جنگ با تیم فیروزآباد است یا پیگیری جریمه کردن این تیم از طریق کمیته انضباطی…!!!

در پایان نیز بایستی خاطر نشان کنم که بی غیرتان نسبت این قوم شریف کسانی هستند که در بازی قشقایی شیراز و برق شیراز با اجازه دادن و راه دادن عده ای سودجو به عنوان لیدر و عدم کنترل آنان در بروز شعارهای خلاف شأن قوم قشقایی باعث شدند تا پس از بازی عوامل تیم برق شیراز از وضعیت هواداران قشقایی تاسف خورده و هواداران برق شیراز نیز در شبکه های مجازی این شعارها را به پای اهالی قشقایی گذاشته و به اشتباه اقدام به توهین به قوم شریف قشقایی کنند.در حالی که شعار دهندگان علیه تیم برق شیراز در دربی شیراز قشقایی ها نبودند و در شأن قوم شریف قشقایی چنین چیزی نبوده و نخواهد بود.

 

لینک کوتاه : https://www.sardarjonoub.ir/?p=4208

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.