کد خبر:7035
پ
IMG-20170911-WA0000

جوانان قشقایی، انتقام بزرگسالان را گرفتند

به گزارش پایگاهدخبری،تحلیلی سردار جنوب،ازهفته ششم لیگ برترجوانان شیراز که باحضور برترین تیمهای پایه شیراز و استان فارس در حال برگزاری است، جوانان قشقایی که هنوز در شوک شکست سنگین ۳-۰ هفته گذشته برابر تیم بهمن بودند(که با اتفاقی عجیب و نادر در فوتبال و با ۲ گل دروازه بان حریف از فاصله ۹۰ متری […]

به گزارش پایگاهدخبری،تحلیلی سردار جنوب،ازهفته ششم لیگ برترجوانان شیراز که باحضور برترین تیمهای پایه شیراز و استان فارس در حال برگزاری است، جوانان قشقایی که هنوز در شوک شکست سنگین ۳-۰ هفته گذشته برابر تیم بهمن بودند(که با اتفاقی عجیب و نادر در فوتبال و با ۲ گل دروازه بان حریف از فاصله ۹۰ متری صورت گرفت.) پس از ریکاوری روحی و تمریناتی برنامه ریزی شده به مصاف فجرشهیدسپاسی رفتند تا با پیروزی برابر این حریف خوشنام، هم در کورس بالای جدولی ها باقی بمانند و هم از نظر روحی و روانی، دوباره در شرایط مناسبی قرار بگیرند. اتفاقی که میرفت تا رخ ندهد! چرا که از دست دادن موقعیتهای بیشمار و حتی تک به تک ، در کنار عدم هماهنگی در ساختاردفاعی باعث شده بود تا باز هم کادرفنی این تیم از عملکرد بازیکنان ناراضی بوده و با تکاپوی بسیار در کنار زمین، به دنبال حفظ تمرکز و نظم تیمی و اجرای دستورات تاکتیکی داده شده باشند. ۲ گل زود هنگام و بسیار زیبا از قشقاییها نیز باعث نشده بود تا فجریها انسجام خود را از دست بدهند؛ تاجاییکه سرانجام با یک ضربه کاشته زیبا در ابتدای نیمه دوم، نتیجه ۲-۱ و بسیار نزدیک ، استرس را دربازیکنان و کادرفنی قشقایی به اوج برساند. اما هر حمله خطرناک فجریها با ضدحمله ای خطرناک از سوی قشقاییها پاسخ داده میشد تا سرانجام با یک ضربه پنالتی در دقیقه ۹۴ ، نتیجه ۳-۱ قشقاییها را به ۳ امتیاز شیرین و جایگاه سوم جدول رده بندی و ۳ امتیازی تیم صدرنشین برساند. قشقاییها با آرامش حاصل شده از این پیروزی، از بحران شکست هفته قبل خارج شدند تا این هفته بتوانند با آرامش بیشتری به دنبال ادامه روند بلندپروازیهای خود باشند.

فرود از زبانِ فرود
مشاهده خبر...

نکته قابل توجه پایان بازی، عدم رضایت طهماسبی و بدربیگی و فریمی و چوپانی از عملکرد بازیکنانشان بود که اعتقاد داشتند عملکرد بازیکنان قشقایی ، باآنچه که توانایی واقعی آنهاست و همچنین با دستورات تاکتیکی کادرفنی ، هنوز فاصله زیادی دارد. ایرادی که اگر بازیکنان بتوانند از عهده رفع آن دربیایند، بسیاری از مشکلات این تیم را رفع خواهند کرد و رسما توانایی بالانشینی تا پایان فصل و حتی قهرمانی در این مسابقات را خواهندداشت.اتفاقی که درهای بیشتری را برروی جوانان شایسته قشقایی برای تزریق شدن به تیم بزرگسالان باز خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید