کد خبر:5165
پ
vp7si6e2im6v

حاشیه قبل از دیدار قشقایی – پرسپولیس/ ممانعت از حضور خبرنگاران با وجود داشتن کارت سازمان لیگ/ برخورد بد با تماشاگران

به گزارش سردار جنوب و به نقل از فرتاک ورزشی، دو تیم قشقایی شیراز و پرسپولیس در یکی از دیدارهای مرحله یک سی‌ودوم جام حذفی از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه حافظیه به مصاف هم می‌روند که این دیدار پیش از آغاز حاشیه‌هایی هم به همراه داشته است. *در حالی که بسیاری از اهالی […]

به گزارش سردار جنوب و به نقل از فرتاک ورزشی، دو تیم قشقایی شیراز و پرسپولیس در یکی از دیدارهای مرحله یک سی‌ودوم جام حذفی از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه حافظیه به مصاف هم می‌روند که این دیدار پیش از آغاز حاشیه‌هایی هم به همراه داشته است.

*در حالی که بسیاری از اهالی رسانه برای پوشش این بازی از تهران عازم شیراز شده‌اند، اما هنوز موفق به حضور در ورزشگاه نشده‌اند.

*مأموران حراست ورزشگاه حافظیه از ساعت ۱۳:۳۰ و یک ساعت و نیم مانده به بازی اعلام کردند که ورزشگاه پر شده و تماشاگران را به ورزشگاه راه ندادند و از ورود خبرنگاران هم جلوگیری کردند. این در حالی است که اهالی رسانه کارت حراست وزارت ورزش و کارت سازمان لیگ فوتبال را دارند، اما مأموران حراست اعلام می‌کنند که فقط با کارت هیئت فوتبال استان فارس خبرنگاران را به ورزشگاه راه می‌دهند.

*در حالی که برخی تماشاگران قصد ورود به ورزشگاه را داشتند، با برخورد بد نیروی انتظامی مواجه شدند و این مسئله نگرانی تماشاگران را هم بیشتر کرد.

*برخی تماشاگران بلیت به دست داشتند، اما از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری می‌شود.

Vp7si6E2im6VqZH07rhSt3P1inAVZAYhb65f

مهر اصالت یونسکو بر پیشانی گلیم قشقایی
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید