کد خبر:2676
پ
IMG-20151127-WA0007-300×225

حامد سلیمانی فردا ۹:۳۰ صبح وارد فرودگاه بوشهر می شود

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،حامد سلیمانی ورزشکار ارزنده و عضو تیم ملی کشورمان که در مسابقات جهانی او اسپرت در کشور ترکیه موفق به کسب مقام نایب قهرمانی جهان دست یافته بود فردا صبح وارد فرودگاه بوشهر خواهد شد. به گزارش سردار جنوب،این جوان شایسته قشقایی با کسب نایب قهرمانی جهان در مسابقات […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،حامد سلیمانی ورزشکار ارزنده و عضو تیم ملی کشورمان که در مسابقات جهانی او اسپرت در کشور ترکیه موفق به کسب مقام نایب قهرمانی جهان دست یافته بود فردا صبح وارد فرودگاه بوشهر خواهد شد.

به گزارش سردار جنوب،این جوان شایسته قشقایی با کسب نایب قهرمانی جهان در مسابقات ترکیه توانست سهمیه حضور در بازیهای Tophisa جاکارتای اندونزی در سال ۲۰۱۶ را نیز کسب نماید.

این قهرمان ارزنده کشورمان فردا ساعت ۹:۳۰ صبح وارد فرودگاه بوشهر خواهد شد.طی اخبار رسیده اداره ورزش و جوانان استان بوشهر و دیگر نهادهای مرتبط در راستای استقبال از این قهرمان کشوری برنامه های ویژه ای را تدارک دیده اند.همچنین از تمامی اقشار جامعه به خصوص جامعه بزرگ قشقایی جهت استقبال از جوان شایسته قوم قشقایی،حامد سلیمانی دعوت به عمل آمده است.

 

قشقایی شبیه تراکتور لیگ نهم
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید