کد خبر:5983
پ
۱۳۹۵۰۸۱۸۰۰۱۲۷۲_photoa

حمایت از فعالان فرش دست‌باف در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر

به گزارش سردار جنوب، از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس حمایت از فعالان فرش دست‌باف در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر صورت گرفت. معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از حمایت این شرکت به‌منظور حضور فعالان فرش دست‌باف این استان در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر خبر داد.  شهرام کمال‌زاده صبح امروز […]

به گزارش سردار جنوب، از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس حمایت از فعالان فرش دست‌باف در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر صورت گرفت.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از حمایت این شرکت به‌منظور حضور فعالان فرش دست‌باف این استان در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر خبر داد.

 شهرام کمال‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر از فردا ۱۵ دی‌ماه جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و خوشه فرش فارس هزینه غرفه توسط این شرکت پرداخت و حضور در این نمایشگاه برای ذی‌نفعان فرش این استان رایگان است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به برنامه‌های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی از خوشه‌های صنعتی، حمایت از حضور فعالان خوشه‌ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی و داخلی را از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در این بخش اعلام کرد و گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با پرداخت بخشی از هزینه‌ها در قالب یارانه، زمینه ارائه توانمندی‌های موجود در خوشه‌های صنعتی فارس در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را فراهم می‌کند.

به گزارش فارس، دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با حضور استان‌ها و شهرستان‌های کشور، دستگاه‌های اجرایی مرتبط با هدف خدمت‌رسانی به روستاها و مناطق عشایری، مؤسسات خیریه، تولیدکنندگان محصولات، صنایع‌دستی و روستایی برپا می‌شود.

بهمن بیگی یکی از افتخارات جامعه معلمی کشور است
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید