کد خبر:6782
پ
۸۵۳۵۵۳۴۴_۹۶۸۹۰۳۵۲aabce

درخواست تراکتورسازی از ترک های قشقایی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،باشگاه تراکتورسازی در فراخوانی از هوادارانش خواست در خرمشهر به ورزشگاه بروند و در فینال حذفی این تیم را مورد حمایت قرار دهند. در بیانیه تراکتورسازی آمده است:«رقابت های جام حذفی فوتبال کشور به ایستگاه پایانی خود رسیده است و نماینده فوتبال آذربایجان در فینال مقابل تیم نفت تهران صف […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،باشگاه تراکتورسازی در فراخوانی از هوادارانش خواست در خرمشهر به ورزشگاه بروند و در فینال حذفی این تیم را مورد حمایت قرار دهند.

در بیانیه تراکتورسازی آمده است:«رقابت های جام حذفی فوتبال کشور به ایستگاه پایانی خود رسیده است و نماینده فوتبال آذربایجان در فینال مقابل تیم نفت تهران صف آرایی می کند. سرخ پوشان این بار نیز همت کردند تا بار دیگر جام قهرمانی را با خود به تبریز بیاورند تا بهترین عملکرد تراکتورسازی در طول تاریخ باشگاه به ثبت برسد. تراکتورسازان که این فصل را با بداقبالی های فراوان پشت سر گذاشتند با تمامی این مسائل رتبه سوم لیگ برتر را به خود اختصاص دادند و این بار تنها یک گام تا کسب قهرمانی جام حذفی فاصله دارند. هواداران تراکتور همواره ثابت کردند که آماده اند تا با یک “یاعلی” به حمایت از تیم خود بیایند و با تجلی یافتن شعار “یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراقی” تیمشان را در هیچ ورزشگاهی تنها نگذارند. این بار در جنوبی ترین نقطه کشور تراکتور در انتظار یار دوازدهم خود است تا هواداران شعار “آذربایجان یاشاسین” را در ورزشگاه خرمشهر سر دهند. تراکتور بی تردید در سرتاسر ایران پهناور هوادار دارد ، از ترک های قشقایی تا هواداران ساکن در آذربایجان که روز پنج شنبه خود را به خرمشهر خواهند رساند تا حماسه ای دیگر بیافرینند.»
دیدار فینال حذفی ساعت ۲۰ روز پنجشنبه در ورزشگاه خرمشهر برگزار می شود.

خلبان حمید عفیفی پنج شنبه ۲۴ دی تشییع می شود
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید