کد خبر:6675
پ
۲۰۱۷۰۴۰۹_۲۱۰۰۰۸

جوانان قشقایی به دیدار پدر معنوی فرهنگ و تاریخ قشقایی رفتند

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،چند تن از اعضاء شورای مرکزی حمعیت حوانان قشقایی جهت عرض ادب و عیادت از پدر معنوی فرهنگ و تاریخ قشقایی به دیدار دکتر منوچهر کیانی رفتند. به گزارش سردار جنوب،چند تن از اعضاء جمعیت جوانان قشقایی عصر یکشنبه با حضور در منزل دکتر منوچهر کیانی سال نو را خدمتشان […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،چند تن از اعضاء شورای مرکزی حمعیت حوانان قشقایی جهت عرض ادب و عیادت از پدر معنوی فرهنگ و تاریخ قشقایی به دیدار دکتر منوچهر کیانی رفتند.

به گزارش سردار جنوب،چند تن از اعضاء جمعیت جوانان قشقایی عصر یکشنبه با حضور در منزل دکتر منوچهر کیانی سال نو را خدمتشان تبریک گفته و از زحمات بی دریغ این پدر معنوی در عرصه فرهنگ و هنر قشقایی از ایشان تقدیر به عمل آوردند.

دکتر منوچهر کیانی با تشکر از حرکن پسندیده این جوانان در راستای احیای سنت دیرین بازدید از بزرگان،نکاتی را نیز در خصوص برخی بد اخلاقی ها که در فضای مجازی رخ می دهد و همچنین عدم رجوع جوانان قشقایی به کتب در دسترس جهت افزایش مغلومات و آگاهی شان بیان فرمودند.

همچنین با پیشنهاد دبیر جمعیت جوانان قشقایی و توافق دکتر کیانی مقرر گردید کتاب های ارزشمند این استاد چلیل القدر توسط گروه جوانان قشقایی به نرم افزارهای موبایل تبدیل گردیده و جهت جذب جوانان با مقوله مطالع در اختیار نسل جوان قرار گیرد.

در پایان دکتر کیانی با اهداء تعدادی از کتاب های ارزشمند خود به جوانان حاضر از حرکت فرهنگی آنان تقدیر نمود.

فرش دست بافت ۸ گره ای سیمرغ رونمایی شد
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید