کد خبر:2411
پ
IMG13202608

سیلاب ۱۰۰۰ کیلومتر راه عشایری استان فارس را تخریب کرد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از تسنیم،مدیرکل امور عشایر استان فارس گفت: سیلاب به ۱۰۰۰ کیلومتر از راه‌های عشایری این استان خسارت وارد کرد. صادق نکوئیان در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه براثر سیلاب و بارندگی شدید چند روز گذشته بیشتر راه‌های دسترسی به قشلاق عشایر استان فارس آسیب‌دیده است […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از تسنیم،مدیرکل امور عشایر استان فارس گفت: سیلاب به ۱۰۰۰ کیلومتر از راه‌های عشایری این استان خسارت وارد کرد.

صادق نکوئیان در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه براثر سیلاب و بارندگی شدید چند روز گذشته بیشتر راه‌های دسترسی به قشلاق عشایر استان فارس آسیب‌دیده است اظهار داشت: در چند روز گذشته به ۱۰۰۰‌کیلومتر از راه‌های عشایری این استان خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته ۷۵ خانوار عشایر از سیلاب نجات یافتند افزود: گروه‌های امدادی بعد از اطلاع از وقوع حادثه بلافاصله به محل اعزام شدند و در بین خانوارهای عشایر مواد غذایی، وسایل گرمایشی و چادر توزیع کردند.

مدیرکل امور عشایر استان فارس از تلف‌شدن ۶۲۰‌رأس گوسفند بر اثر جاری شدن سیل و بارندگی شدید خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۰۰ رأس متعلق به عشایر فراشبند و ۲۰ رأس نیز متعلق به عشایر خنج بوده است.

وی با بیان اینکه ۹۲‌جایگاه توزیع نفت سفید در استان فارس مستقر است که سوخت مورد نیاز عشایر این استان را تامین می‌کند خاطرنشان کرد: حدود ۱۰‌هزار تن خوراک دام و جو نیز در فروشگاه‌ها موجود است و خانوارهای عشایر می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌ها خوراک دام مورد نیاز را تامین کنند.

معرفی گروه‌های موسیقی نواحی حاضر در جشنواره موسیقی
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید