کد خبر:2932
پ
۱۳۸۰۵۱_۴۰۸

شهید موسی نصیری بیات

در یک خانواده مذهبی در اول بهمن ماه سال ۱۳۵۷ در  منطقه “ماهور میلاتی” ایل قشقایی از روستای “میشان”شهرستان نورآباد ممسنی به دنیا می آید. وی دوران تحصیل مقاطع ابتدایی و راهنمایی را در روستای میشان شهرستان نورآباد سپزی و مدرک دیپلم خود را از دبیرستان شهید حسن کرمی آزاد منطقه “ماهور میلاتی” اخذ می […]

در یک خانواده مذهبی در اول بهمن ماه سال ۱۳۵۷ در  منطقه “ماهور میلاتی” ایل قشقایی از روستای “میشان”شهرستان نورآباد ممسنی به دنیا می آید.نگاهی به زندگی نامه شهدای اخیر لشکر عملیاتی 19 فجر

وی دوران تحصیل مقاطع ابتدایی و راهنمایی را در روستای میشان شهرستان نورآباد سپزی و مدرک دیپلم خود را از دبیرستان شهید حسن کرمی آزاد منطقه “ماهور میلاتی” اخذ می نماید.

شهید نصیری از سال ۱۳۷۳ بعنوان بسیجی فعال در برنامه هایی همچون جذب و آموزش بسیج و برنامه های پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شمال شهر شیراز حضور فعال و چشمگیر داشته است.

وی در سال ۱۳۸۱ ازدواج و حاصل این ازدواج دو فرزند پسر با نام های ابوالفضل و علی اصغر ۱۲ ساله و ۶ ماهه است.

شهید موسی نصیری در سال ۱۳۸۵ بعنوان بسیجی تمام وقت عضو نهاد مقدس سپاه پاسداران گردید و در دوران خدمت خالصانه خود مسئولیت هایی همچون مخابرات و دسته آتش گردان و فرمانده گروه تیربارچی و تکاور را داشته است.

در کارنامه شهید حضور در منطقه اربعین و شمال غرب کشور جهت رویارویی با عوامل منحوس پژاک و مأموریت در منطقه جنوب شرق مشاهده می شود.
موسی نصیری بیاتدر ۷ دی ماه ۹۳ در درگیری با اشرار مسلح به فیض رفیع شهادت که آرزوی دیرین وی بود نائل گردید.

به گفته همرزمانش، شهید همواره آرزوی حضور در جبهه های دفاع از حریم حضرت زینب (س) و همچنین حضور در کنار مجاهدان عراقی در دفاع از حریم مطهر امامان در عتبات عالیات را داشته است.

اهدای ۲۰۰۰ راس گوسفند به جبهه ها
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید