کد خبر:7589
پ
۵۱۶۲۰۳۱۲_۱۶۴۱۶۳۵۰۴۵۷۴۷۷۳_۷۷۰۱۹۳۳۶۴۴۳۵۰۸۴۵۶۱۷_n

شکوفایی مهری در نیم فصل دوم؛ گلزن مطلق این فصل قشقایی

به گزارش پایگاه سردار جنوب به نقل از ایلنا، قشقایی شیراز در فصل ۹۷-۹۸ نخستین سال حضور در لیگ دسته یک را تجربه کرد و با عملکردی متوسط و نسبتا رضایت بخش به جایگاه هشتم لیگ آزادگان دست یافت. در این فصل اما یکی از بازیکنان این تیم نقش بسیار مهم و موثری در امر […]

به گزارش پایگاه سردار جنوب به نقل از ایلنا، قشقایی شیراز در فصل ۹۷-۹۸ نخستین سال حضور در لیگ دسته یک را تجربه کرد و با عملکردی متوسط و نسبتا رضایت بخش به جایگاه هشتم لیگ آزادگان دست یافت.

در این فصل اما یکی از بازیکنان این تیم نقش بسیار مهم و موثری در امر گلزنی و کسب نتیجه ایفا کرد و شیرازی ها عملکرد مناسب خود در اولین حضورشان در لیگ یک را مدیون وی، به ویژه در نیم فصل دوم هستند.

سید محمد مهری، مهاجم مازندرانی و ۲۵ ساله‌ی قشقایی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ یک درخشان در ترکیب قشقایی ظاهر شد و اغلب حضورش در میدان برای این تیم مثمر ثمر بود.

مهری در نیم فصل دوم توانست ۶ گل برای قشقایی به ثمر برساند؛ دبل برابر شهرداری تبریز و سرخپوشان، یک گل برابر نود ارومیه و تک گل سه امتیازی مقابل بادران.

بدین ترتیب وی نام خود را به عنوان بهترین گلزن فصل قشقایی و یکی از برترین گلزنان فصل ۹۷-۹۸ لیگ آزادگان مطرح نمود و جالب آن که معمولا در بازی هایی که وی پایش به گلزنی باز نشد، قشقایی نیز کاملا در امر گلزنی ناکام بود و این میزان تاثیر و اهمیت این بازیکن در ترکیب قشقایی شیراز را می رساند.

افتتاح نمایشگاهی با رنگ و لعابی فوق العاده با حضور هنرمندان و بزرگان قشقایی
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید