کد خبر:5543
پ
۷۳۳۴۹۵۷۶_۸۰۱۶۷۱۸۲fdfaa

شگفتی ساز جام،حذف شد/فال نخود درست از آب در آمد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،از سری مسابقات یک شانزدهم جام حذفی کشور،امروز تیم قشقایی شیراز در مقابل دیدگان خیل عظیم هواداران خود با گل به خودی دفاع خود در برابر برق نوین شیراز شکست خورد و از جام حذفی،حذف شد. در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال از ساعت ۱۴ امروز ۳ بازی همزمان […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،از سری مسابقات یک شانزدهم جام حذفی کشور،امروز تیم قشقایی شیراز در مقابل دیدگان خیل عظیم هواداران خود با گل به خودی دفاع خود در برابر برق نوین شیراز شکست خورد و از جام حذفی،حذف شد.

در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال از ساعت ۱۴ امروز ۳ بازی همزمان در انزلی، شیراز و تبریز برگزار شد. در شیراز تیم شگفتی‌ساز قشقایی که پرسپولیس را حذف کرده  با شکست مقابل حریف شیرازی خود از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. تراکتورسازی هم در انزلی ملوان را شکست داد و ماشین‌سازی هم دیگر تیم شمالی خونه به خونه را حذف کرد.

 نتایج نهایی این بازی‌ها به شرح زیر است:

شگفتی ساز جام،حذف شد

در دقیقه ۶۳ بر روی یک پرتاب اوت بلند، مجید چابک مدافع تیم قشقایی با ضربه سر به اشتباه دروازه خود را باز کرد تا برقی ها به یک گل با ارزش دست یابند.
در ادامه بازی تیم برق که به خواسته اش رسیده بود، بازی منطقی تری را به نمایش گذاشت و از این فرصتی که قشقایی ها نصیبشان کرده بودند به خوبی محافظت کرد و بازی را به سود خود پایان داد.
تیم قشقایی که با شکست تیم پرسپولیس انتظارها را بالابرده بود در این دیدار با حضور هوادارانش که اکثریت ورزشگاه را تشکیل می دادند نتوانست بازی قابل قبولی ارایه دهدتا شگفتی ساز جام با جام حذفی وداع کند.
تیم قشقایی در رقابت های لیگ دسته دوم کشور هم در گروه خود نتوانسته بازیهای خوبی ارایه دهد و اگراین روند شکست ها ادامه داشته باشد، درادامه لیگ دسته دوم روز های سختی را خواهد داشت.
تیم برق جدید و قشقایی شیراز دو نماینده این شهر هم اینک درگروه یک دسته دوم کشور قرار دارند، بدین ترتیب که تیم برق پس از انجام هفت بازی با ۱۴امتیاز در رده چهارم قراردارد و از وضعیت خوبی در بالای جدول برخوردار است .
اما تیم قشقایی هم پس از انجام هفت بازی با پنج امتیاز در رده بازدهم جدول ۱۳تیمی قرار دارد و خطر سقوط به شدت این تیم پر طرفدار را تهدید می کند.

مقاله پریسا قشقایی پور به عنوان مقاله برتر شناخته شد
مشاهده خبر...

فال نخود درست از آب در آمد

از نکات جالب توجه قبل از بازی دربی دو تیم شیرازی،اعلام نتیجه بازی از سوی یکی از هواداران تیم قشقایی در کانال هواداران تیم قشقایی بود. این فرد درست ۱۰ دقیقه قبل از شروع بازی اعلام کرد با توجه به فال نخودی که گرفته است بازی در ۹۰ دقیقه به اتمام رسیده و نتیجه ۱ بر ۰ به سود تیم برق به پایان خواهد رسید تا همگان به قال نخود این فرد ایمان آورند.

کلیدواژه : قشقایی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مهدى ۱۱ آبان ۱۳۹۵ / ۹:۰۶ ق٫ظ
    0 0

    بوینو قررلنده فال چکرده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید