کد خبر:5885
پ
davar_5

صادقی در گچساران سوت می‌زند؛ شهریارپناه در شیراز

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال داوران دیدارهای نفت و گاز گچساران و شهرباران تهران، همچنین قشقایی شیراز و نفت امیدیه را مشخص کرد. به گزارش خبرنگار شانا، هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ ٢ از دوشنبه این هفته آغاز می‌شود. از گروه A این رقابت‌ها دوشنبه ٢٢  آذر در گچساران تیم نفت […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال داوران دیدارهای نفت و گاز گچساران و شهرباران تهران، همچنین قشقایی شیراز و نفت امیدیه را مشخص کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ ٢ از دوشنبه این هفته آغاز می‌شود. از گروه A این رقابت‌ها دوشنبه ٢٢  آذر در گچساران تیم نفت وگاز میزبان شهرباران تهران است. عباس صادقی با کمک امین حسن‌زاده و ارحام نصیری این دیدار را قضاوت خواهد کرد. ضمن اینکه دپارتمان داوری، علی سامی را هم به عنوان داور ذخیره این دیدار معرفی کرده است.

از همین گروه، چهارشنبه ٢۴ آذر در شیراز، تیم نفت امیدیه به مصاف قشقایی می‌رود. طبق اعلام دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، این دیدار را محمدحسن شهریارپناه با کمک محمدحسن محمدی و احسان حسن‌زاده سوت خواهد زد و محمد مومنی هم داور چهارم دیدار قشقایی و نفت امیدیه است.

 

گزارش تصویری همایش عشایری پیشگیری از اعتیاد
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید