کد خبر:2194
پ
۵۰۸۸۳۶۰۳_۴۶۶۵۳۰۶۸baeed

عشایر از اتراق در مسیر رودخانه ها جدا خودداری کنند

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: با توجه به بارش باران که انتظار می رود تا روز شنبه ادامه داشته باشد، توصیه می شود که مردم و عشایر از نزدیک شدن به حاشیه رودخانه ها و اتراق در مسیر رودخانه ها جدا خودداری کنند. کوروش بهادری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه […]

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: با توجه به بارش باران که انتظار می رود تا روز شنبه ادامه داشته باشد، توصیه می شود که مردم و عشایر از نزدیک شدن به حاشیه رودخانه ها و اتراق در مسیر رودخانه ها جدا خودداری کنند.

کوروش بهادری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: تا روز شنبه بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد ادامه دارد و احتمال رگبار در برخی نقاط استان وجود خواهد داشت.

وی افزود: میانگین بارش باران تا ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح امروز در شوشتر که بیشترین میزان بارش در استان را داشته، ۸ میلی متر بوده است. ماهشهر و آبادان نیز ۵ میلی متر، بستان ۳٫۵ میلی متر، شادگان، شوش، گتوند و اندیمشک ۳ میلی متر و اهواز نیز ۱٫۵ میلی متر بارندگی داشته اند.

بهادری با بیان این که بارش باران در بیشتر نقاط استان ادامه خواهد داشت، افزود: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۳۷ درجه سانتی گراد و دهدز با ۱۸ درجه سانتی گراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط خوززستان گزارش شدند. نوسان دمای اهواز نیز ۳۰ تا ۲۱ درجه سانتی گراد می رسد. …

معرفی قشقایی های شهرضا و گزارش مراسم تاسوعا و عاشورا در شهررضا
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید