کد خبر:1717
پ
IMG-20151008-WA0009

عکس برتر،مسابقه عکس قشقایی انتخاب شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از اسماعیل عباسی مسئول برگزاری مسابقه عکس قشقایی،دوره دوم مسابقات عکس قشقایی که در ماههای شهریور و مهر ۹۴ انجام گردید با آرای شرکت کنندگان به پایان رسید. این دوره که با موضوع چیدمان منزل به سبک سنتی بود از بین بیش از پانصد نفر […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از اسماعیل عباسی مسئول برگزاری مسابقه عکس قشقایی،دوره دوم مسابقات عکس قشقایی که در ماههای شهریور و مهر ۹۴ انجام گردید با آرای شرکت کنندگان به پایان رسید. این دوره که با موضوع چیدمان منزل به سبک سنتی بود از بین بیش از پانصد نفر اعضا بیش از صد نفر شرکت کننده داشت که داورهای گروه، از بین این تعداد ده عکس برتر را برای شرکت در مسابقه انتخاب کردند. از بین ده عکس ،عکس خانم سارا عزیزی با کسب ٧٣ رای برنده این دوره از مسابقات شده و موفق به کسب جایزه این دوره به مبلغ ١۵٠٠٠٠تومان گردید که بحساب ایشان واریز شد.

سرکار خانم سارا عزیزی از طایفه عمله ،تیره آردکپان ،لیسانس کشاورزی و متولد سال ١٣٧٠میباشند که از جوانان خوش ذوق ایل قشقایی میباشند.

پیشتیبان مالی این دوره از مسابقات جناب دکتر محسن ارکیا بودند و تیم مسابقه عکس قشقایی از حمایتشان از این مسابقه تشکر ویژه دارد.

IMG-20151008-WA0008

IMG-20151008-WA0010

قشقایی شیراز میزبان کرجی ها
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید