کد خبر:6972
پ
photo_2017-08-21_04-25-09

“فجر سپاسی” فاتح دربی شیراز در جام حذفی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،در مرحله دوم مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور عصر امروز دو تیم فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم فجر پایان یافت. این دو تیم همشهری در نیمه اول دیدار […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،در مرحله دوم مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور عصر امروز دو تیم فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم فجر پایان یافت.

این دو تیم همشهری در نیمه اول دیدار با وجود خلق چند موقعیت حساس موفق به گل‌زنی نشدند. در وقت‌های قانونی نیمه دوم نیز تلاش بازیکنان برای رسیدن به گل بی نتیجه ماند.

وقت‌های اضافه دقایق طلایی برای شاگردان کلانتری شد و ابوذر صفر زاده موفق شد دروازه تیم قشقایی را باز کند و حذف‌کننده تیم پرسپولیس در جام حذفی گذشته به دست تیم همشهری خود از کورس رقابت‌های جام حذفی خارج شد.

تیم فجر با ترکیب اولیه علی اصغر شیردل، شاهین مجیدی، ابوذر صفرزاده، شاهین نجات، محمد پاپی، محمد مهدی زینال خیری، احسان جودکی، علی مصلی‌نژاد، حامد حیدری، جلال عبدی و پیمان سلمانی در این دیدار حضور یافت.

تیم قشقایی نیز با ترکیب اولیه علی آزادمنش، مرتضی نگهداری، محمد جواد عباسی، محسن جعفری، سامان فرجام، علی عرب، سید کاظم رحمانی، امیر رجایی، مصطفی رحمانی، سهید نامجو و علی حسامی پا به میدان مسابقه گذاشت.

 

قشقایی ها اجازه توهین به لباس سنتی زنان ایل را نمی دهند.
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید