کد خبر:5153
پ
۸۲۲۴۸۲۲۷-۷۱۰۵۳۴۷۱

فروش ۱۰ هزار بلیت برای دیدار تیم قشقایی شیراز و پرسپولیس تهران

به گزارش سردار جنوب،رئیس هیات فوتبال استان فارس گفت: با توجه به ظرفیت ورزشگاه حافظیه شیراز برای دیدار تیم های قشقایی شیراز و پرسپولیس تهران در جام حذفی باشگاه های ایران، ۱۰ هزار بلیت با قیمت ۳۰ هزار ریال به فروش می رسد. غلامعلی هنرپیشه، شامگاه چهارشنبه در گفت و با ایرنا افزود : تماشاگران […]

به گزارش سردار جنوب،رئیس هیات فوتبال استان فارس گفت: با توجه به ظرفیت ورزشگاه حافظیه شیراز برای دیدار تیم های قشقایی شیراز و پرسپولیس تهران در جام حذفی باشگاه های ایران، ۱۰ هزار بلیت با قیمت ۳۰ هزار ریال به فروش می رسد.

غلامعلی هنرپیشه، شامگاه چهارشنبه در گفت و با ایرنا افزود : تماشاگران می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه نهم مهرماه جاری برای تهیه بلیت به ورزشگاه حافظیه مراجعه کنند و ورودی ها هم به گونه ای تعبیه شده است که هر نفر پس از خرید بلیت، بلافاصله وارد ورزشگاه می شود.
وی ادامه داد: با این حال پیش بینی کرده ایم در صورتی که ازدحام جمعیت زیاد شود از هفت صبح روز بازی، درهای ورودی ورزشگاه بازشود.
هنرپیشه افزود: مدیر عامل باشگاه قشقایی در خواست کرده بود، ۹۰ درصد از صندلی های ورزشگاه در اختیار تماشاگران این تیم قرار گیرد اما تصمیم بر این شد نیمی از ورزشگاه در اختیار تیم میزبان و نیم دیگر در اختیار تیم میهمان قرار گیرد .
رئیس هیات فوتبال فارس بیان کرد: تمهیدات خوبی برای رفاه حال تماشاگران در نظر گرفته شده است و از آنها می خواهیم مانند همیشه با نیروهای انتظامی مستقر در ورزشگاه همکاری داشته باشند.
وی اضافه کرد: قرار است، امکاناتی برای تماشاگرانی که از شب قبل از بازی به شیراز می آیند، در محل باغ ملی برای آنها فراهم شود.
هنرپبشه افزود: برای خبرنگاران هم براساس فهرست اسامی، کارت ورود به ورزشگاه صادر می شود و آنها می توانند با ارسال یک قطعه عکس به هیات فوتبال برای تهیه کارت اقدام کنند.
وی اظهار امیدواری کرد با همکاری طرفداران هر دو تیم، شاهد یک بازی جذاب باشیم تا آنها با خاطره ای خوش ورزشگاه را ترک کنند.
دیدار تیم های فوتبال قشقایی شیراز و پرسپولیس تهران در مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزاد سازی خرمشهر ) ساعت ۱۵ روز جمعه نهم مهرماه جاری در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

گزارش تصویری دومین نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید