کد خبر:6409
پ
۵۶۲۰۵۸۳_۷۷۶۱

فوتبال دسته دوم کشور/ شکست قشقایی شیراز در برابر صدرنشین گروه

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،تیم قشقایی شیراز در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور برابر تیم صدرنشین گروه اول،اروند خرمشهر با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا چشم به امتیاز بازی های باقیمانده خود جهت جلوگیری از سقوط به دسته سوم بدوزد. به گزارش سردار جنوب و به نقل از خبرنگار ایرنا،این بازی که […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،تیم قشقایی شیراز در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور برابر تیم صدرنشین گروه اول،اروند خرمشهر با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا چشم به امتیاز بازی های باقیمانده خود جهت جلوگیری از سقوط به دسته سوم بدوزد.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از خبرنگار ایرنا،این بازی که از هفته بیست و یکم در گروه یک این مسابقات عصر شنبه در خرمشهر بر گزارشد ، تیم میزبان با سه گل از سد قشقایی گذشت و جای خود را در صدر جدول محکم کرد.
برای تیم اروند خرمشهر علی بیگدلی و علی محمد چراغی (۲ گل ) به ثمر رساندند.
در پایان این هفته تیم اروند خرمشهر با ۳۹ امتیاز صدرنشین است،نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه هم با ۳۴ امتیاز دوم وسوم هستند، برق شیراز هم که در این هفته استراحت داشت با ۳۳ امتیاز چهارم است .
تیم قشقایی شیراز هم با ۲۱ امتیاز دررده دهم قرار دارد.
رقابت های فوتبال دسته دوم کشور در سه گروه برگزار می شود و در پایان مرحله گروهی چهار تیم از هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد.

گفتگو با مسئول هیئت حضرت ابوالفضل العباس ع قشقایی های اهواز
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید